Володимир святкуватиме 1029-ий день народження

У день святого рівноапостольного князя Володимира об 11.00 год. відбудеться молебень та музично-літературна композиція в парку «Слов’янський» біля пам’ятника князю Володимиру. Хресна хода розпочнеться від собору Різдва Христового о 10.45 год.
30 липня, субота
09.00-19.00 - сплав на каяках річкою Лугою та джолі-джампінг від туристичного клубу «Антар» (парк «Слов’янський», підвісний міст);
11.00 – турнір зі стрітболу (вуличного баскетболу) (стадіон «Олімп»);
15.00 – підбиття підсумків міжнародного пленеру художників «Колорит» і фотоконкурсу «Володимир крізь призму почуттів» (КМЦ);
16.00 – стрілецький турнір (парк «Слов’янський»);
16.00 – показові виступи танцювальної школи «Мy Jump» та запрошених зірок у стилях HOUSE DANCE та HIP HOP (парк «Слов’янський»);
19.00 – фестиваль фарб «Holy» (парк «Слов’янський»);
22.00-00.00 – молодіжна дискотека за участю пародистів та учасників шоу-програм «Розсміши коміка», «Ліга сміху», фіналістів програми «Голос. Діти» та учасників проекту «Х-фактор» (парк «Слов’янський»).
31 липня, неділя
09.00-19.00 - сплав на каяках річкою Лугою та джолі-джампінг від туристичного клубу «Антар» (парк «Слов’янський», підвісний міст);
10.00 – міжрайонна виставка мисливських собак (біля ЗОШ №2);
10.00-17.00 – екскурсії історичним музеєм; знайомство з виставкою про міста-партнери Володимира-Волинського (історичний музей);
10.00-16.00 – ДИТЯЧЕ СВЯТО (біля КМЦ):
10.00-12.00 – «Казкове містечко»;
10.00-11.00 – «Веселі нотки» (концертна програма дитячих колективів ДНЗ), підсумки конкурсу образотворчого мистецтва «З любов’ю у серці до рідного міста»;
11.00-12.00 – виставка-конкурс «Барвистий світ домашніх улюбленців»;
12.30-14.30 – студія свята «Карамболь», м.Луцьк (дитячі аніматори, конкурси, розваги);
14.30-15.00 – перегони на пенібордах;
15.00-16.00 - дитяча дискотека та шоу мильних бульбашок.
11.45 – покладання квітів до обеліска Слави та стели Пам’яті полеглим в АТО (площа Героїв);
11.50 – патріотичний велопробіг вулицями міста (площа Героїв);
13.00 – 15.00 – турнір з мотоциклетного кросу «Кубок Володимира» (вул.Н.Ужвій);
15.00 – Всеукраїнський турнір зі стрибків у висоту «Володимирські висоти-2017» (площа Героїв);
13.00, 15.00 – пішохідні екскурсії «Перлини княжого граду» (старт від історичного музею);
17.00-19.00 – концерт духової музики (біля КМЦ);
19.00 – «Театральний коктейль» від аматорського театру «Різнобарв’я» (КМЦ).
12.00-23.00 – театралізоване свято «Володимирський узвіз»:
свято ужитково-прикладного мистецтва, вернісаж картин та виставка робіт народних умільців, містечко майстрів та майстер-класи, у тому числі й майстер-клас із стрільби з лука, виставка продукції місцевих товаровиробників, медовий та книжковий ярмарки, «Бібліотечна парасолька» (виставки-подорожі, ігри та розваги для дітей), численні фотозони (сквер біля історичного музею).
Концертна програма (сквер біля історичного музею):
12.00 – урочисте відкриття;
12.40 – народний аматорський ансамбль «Лісова пісня» (смтШацьк);
13.10 – ансамбль народної пісні «Розмай», народний ансамбль «Володимирські музики», квартет «Родослав», Ірина Рижкова;
14.15 – аматори сцени Турійського РБК;
14.45 – вокально-хореографічний колектив «Намисто» (сел.Луків Турійського району), тріо «Володимирські козаки»;
15.15 – зразкова студія вокального співу «Лодомир», ансамблі танцю «Колорит» та «Грейс», гімнастки ДЮСШ, Олександра Животягіна, сестри Акієви, тріо «Серця трьох»;
16.45 – переможці і призери талант-шоу «Битва талантів» (Сергій Лященко, Юрій Бурцан, бібліоклуб «Одарка»);
17.15 – гурт «Druga mlodosc» (Грубешівський повіт, Польща);
17.30 – духовий оркестр з м.Цвікау (Німеччина);
18.00 – вшанування «золотих» подружніх пар «Під звуки музики оркестру я Вас запрошую на вальс»;
20.00 – гурт «GrozovSka Band» (м.Київ);
21.00 – гурт «Етно XL» (м.Рівне);
22.00 – гурт «Давня казка» (м.Луцьк).
23.30 – унікальне шоу живого вогню, піротехнічні інсталяції та запальні танці від театру вогню «Fire dance» (площа Героїв).
Місто чекає вас на святкування. Завітайте по незабутні враження!

Розділ новин: 

Коментарі