Володимир отримує щедрі подарунки від міста-партнера Цвікау

Княже місто продовжує налагоджувати зв’язки з містом-партнером Цвікау. У п’ятницю 17 липня у Володимир-Волинський прибули гості з Німеччини Сільвіо Уліх та Хайко Піцш. Того ж дня вони разом із жителькою нашого міста Вікторією Марчук завітали до територіального медичного об’єднання. Зустрівшись із головним лікарем Олександром Клачуком, Сільвіо Уліх з колегою передали у власність ТМО апарат УЗД, безтіньові лампи для операційної, медикаменти, а також хірургічні інструменти. Матеріальна допомога для лікарів та медичного персоналу виявилася суттєвою.
Наступного дня німецькі партнери вирушили у пожежну частину, якій неодноразово привозили подарунки. Цей візит не став винятком: володимир-волинські рятувальники отримали літній та зимовий спецодяг, каски, кисневий апарат, вогнетривке взуття з металевими пластинами.
Хайко Піцш – пожежник-доброволець, для якого українські реалії виявилися приголомшливими. Так німецьких гостів приємно здивував той факт, що незважаючи на погане устаткування, наші пожежники відзначаються професіоналізмом. Володимирчани влаштували показовий виклик: від дзвінка диспетчеру до виїзду на пожежній машині. Рятувальники справилися з поставленим завданням ледь чи не за хвилину. Хайко така швидкість вразила. Він розказав, що в його добровольчій групі пожежники готові виїхати на виклик не менше, ніж через 10 хвилин. Сильні емоції в німця викликала… драбина. Виявилося, що її привезли в Україну з рідної для Хайко пожежної частини. Володимир-волинські рятувальники відповіли в той день на безліч запитань – такими допитливими були партнери з Цвікау. У понеділок 20 липня Сільвіо Уліх та Хайко Піцш поїхали до Німеччини. Натомість у неділю у Володимир завітав Карл-Ернст Мюллер – засновник партнерської програми. У вівторок 21 липня ним було передано 2 тисячі євро у будинок сімейного типу Наталії Бучковської. Гроші зібрали члени благодійної організації.
У середу 22 липня пан Мюллер зустрівся з міським головою Петром Саганюком, щоб висловити найпалкіші вітання від мера м.Цвікау Пії Фіндайс. Приємно зазначати, що партнерські стосунки волинського міста та його німецького товариша з часом стають лише теплішими.
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі