Володимир отримав нову допомогу від міста-партнера Цвікау

Володимир отримав нову допомогу від міста-партнера Цвікау
Володимир отримав нову допомогу від міста-партнера Цвікау

До Володимирської громади із робочим візитом приїхали представники міста-партнера Цвікау що у Німеччині. Голова Асоціації «Партнерство для України» з міста Цвікау Карл-Ернст Мюллер, прибув у супроводі пастора парафіяльної Євангелічно-Лютеранської церкви Саксонії Франка Паулі.
У приміщенні міської ради Володимира 25 жовтня гостей зустрів міський голова Ігор Пальонка та керуюча справами міськвиконкому Ірина Лошенюк. Про це пишуть на сторінці міськради.
Волонтери привезли у громаду чергову партію гуманітарної допомоги, цього разу передусім для мешканців села Ласків. Також, партнери привезли: три генератори для сільської громади, ходунці для малобільних дорослих громадян, одяг та інше.
Допомогу, у вигляді кількох матраців і 5 тисяч євро, отримав територіальний центр соціального обслуговування.
Також партнери мали змогу побачити як були використані 15 тисяч євро надані громаді попередньо. Кошти використали при закупівлі апарату для пасивної розробки суглобів Fisiotek 3000 TS. Апарат уже допомагає відновлювати здоров’я бійців у наявному реабілітаційному відділенні територіального медичного об’єднання.
«Німці готові відгукуватись на запити володимирчан, будуть і надалі допомагати у міру своїх можливостей», – підкреслив Карл-Ернст Мюллер.
Франк Паулі розповів, що хоче започаткувати партнерство на рівні «церква з церквою», адже у Німеччині чимало переселенців з України і вони потребують особливої духовної підтримки.
«Вірю, що партнерство, яке триває понад 10 років, матиме продовження і ми спільно реалізуємо ще не один проєкт для наших мешканців. Дякую, що приїхали і своєю присутністю демонструєте, що ви разом з Україною», – завершив зустріч міський голова Ігор Пальонка.
Сторони обмінялись подарунками, а згодом німецькі гості вирушили з візитом у Володимирське ТМО.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: