Володимир Гунчик про напрацювання плану спільної роботи керівників влади з Оваднівською ОТГ

До складу новоствореної Оваднівської громади увійшло 5 сільрад і понад 5 тисяч жителів. Громада, за словами губернатора Володимира Гунчика, чимала, з великою кількістю соціальних об’єктів, отож і потребує надання практичної допомоги. Представники влади області та району минулого тижня завітали в Оваднівський професійний ліцей. Оглядини розпочали із приміщення колишнього гуртожитку, який знаходиться у незадовільному стані. Голова Оваднівської сільради Сергій Панасевич зазначив, що після капремонту ця будівля могла б слугувати житлом для військовослужбовців чи молодих спеціалістів, які тут працюватимуть. Отож і просили очільника області посприяти у вирішенні цього питання.
-Однозначно, я буду максимально сприяти відновленню гуртожитку, щоб зробити там квартири для проживання, - зазначив Володимир Петрович і дав завдання директору ПТУ підготувати пропозиції щодо цієї будівлі, щоб із державної власності передати її на баланс ОТГ. Також присутні проінспектували приміщення спорткомплексу, яке теж потребує ремонту, та харчоблок.
-Мета такої поїздки, - зазначив Гунчик, - звернення до місцевих жителів та напрацювання плану спільної роботи керівників влади і громади.
Отож і звернувся до голови ОТГ із проханням зробити перелік питань, що потребують вирішення, розділивши їх на нагальні, важливі та поточні. Ті ж, у свою чергу, – на такі, що потребують коштів з державного бюджету (які можна зреалізувати за умов співфінансування з обласного бюджету), та ті, які можна виконати самостійно, без сторонньої допомоги. Губернатор зазначив, що потрібно скласти перспективний план розвитку на найближчі три роки і робити все, щоб його реалізувати.
-Громада повинна бути сильна, а для цього потрібно розвиватися щодня, – зазначив Володимир Гунчик.
Міла Сергєєва, с. Овадне, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі