Володимир готується до щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

Четвертого квітня стартує одинадцята акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» - «Врятуй життя дитини», яка триватиме до 24 квітня. Впродовж цього часу проходитиме збір коштів на придбання медичного обладнання для реанімаційних відділень в обласні дитячі лікарні України.
-Акція «Серце до серця» проходитиме вже одинадцятий рік поспіль і за цей час набула загальнонаціональної підтримки, - каже Ольга Магдюк, головний координатор акції та волонтер благодійного фонду у Володимирі-Волинському. – Відбудеться ряд масових заходів по всій Україні, у тому числі й у нашому місті. У Володимирі беруть участь у зборі коштів навчальні заклади: Владимир-Волинський агротехнічний коледж – 14 волонтерів, педагогічний коледж – 36 волонтерів та вище професійне училище – 7 волонтерів. За кожним закладом закріплений координатор, який доносить інформацію волонтерам і слідкує за ними під час акції. Також за мною закріплені інші навчальні заклади, такі як Горохівський коледж Львівського національного аграрного університету, Торчинський професійний ліцей, Локачинська філія Оваднівського професійного ліцею, Оваднівський професійний ліцей, професійно-технічне училище №27 міста Берестечка, – розповідає Ольга.
-Пані Ольго, які заходи будуть проходити у нашому місті і як відбуватиметься збір коштів?
-Четвертого квітня, у понеділок, відбудеться виставка репродукцій картин Малевича, які написали студенти педагогічного коледжу ім. А.Кримського. Далі у четвер 7 квітня у педколеджі волонтери та студенти проведуть День солодощів. Наступного дня 8 квітня плануємо провести фотоквест у вишиванках, в якому взяти участь зможуть усі бажаючі. За найкращу роботу переможці отримають призи. Далі 15 квітня у п’ятницю відбудеться арт-вечір. На 22 квітня плануємо провести благодійний ярмарок. Та фінальним етапом акції буде флешмоб 24 квітня. Волонтери під час цих заходів будуть збирати кошти в опломбовані скриньки. Скриньки розривають у банківському відділенні, і одразу гроші будуть перераховані на єдиний банківський рахунок ВБФ «Серце до серця» р/р 2600501306399 в ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227. При бажанні, благодійники можуть перерахувати кошти на сайті благодійного фонду.
-Скільки часу Ви вже займаєтесь цією справою і чому вирішили стати волонтером?
-Головним координатором я вперше. Але беру участь в акції вже другий рік поспіль. Отримую величезне задоволення від волонтерства, адже розумію, що моя робота та зусилля можуть врятувати безліч життів маленьких діток. Тому також запрошую до співпраці усіх бажаючих та небайдужих. Якщо когось ця справа зацікавила, то я радо відповім на усі питання.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі