Вокальний гурт із 25-річною історією

Публікації

Серед низки колективів аматорського мистецтва своїм талантом із присутніми ділитиметься народний аматорський вокальний гурт «Вербиченька» клубу села Верба, який був утворений ще в серпні 1993 року.
Як зазначає одна із його учасниць Наталія Шамріцька, впродовж років його склад змінювався та в основному, це люди, які були в гурті з перших днів та є його основою ось уже понад 25 років.
- Колектив об’єднав справжніх аматорів вокального співу, які щиро і віддано люблять пісню, - розповідає Наталія Миколаївна. - Існування гурту «Вербиченька» - це роки наполегливої праці: творчі пошуки, систематичні репетиції, виїзди з концертами, участь в конкурсах і фестивалях, вивчення все нових і нових творів. Неодноразово вокальний гурт отримував грамоти, подяки та подарунки, що свідчить про зростання його майстерності.
Репертуар «Вербиченьки» - понад двісті пісень, які зображають світ природи і людини, життя і побут українського народу, високі почуття любові, патріотизму, духовності.
Де б не був, де б не виступав цей народний аматорський вокальний гурт - його завжди привітно зустрічають. Він добре знаний в себе в Оваднівській громаді та за її межами. Весною цього року народний гурт «Вербиченька» здобув перше місце у І-му Всеукраїнському відкритому фестивалі-конкурсі хореографічного та вокально-хорового мистецтва «Лісова пісня 2019», а в серпні взяв участь в Днях добросусідства «Кордон 835 Кречів-Крилів», де був серед офіційних представників від України на польській стороні.

Розділ новин: 

Коментарі