ВО “Батьківщина”подарувала дітям розважально-патріотичну програму “АРТ-канікули”

скликання Віктор Олійник подарували дітям та дорослим, котрі їх супроводжували, розважально-патріотичну програму “АРТ-канікули”, підсумкова частина якої відбулася на площі Героїв 24 серпня 2016 року.
На жаль, сьогодні не всі батьки мають можливість відвезти свою дитину на відпочинок до літнього табору. Тому наша команда організовує розважальні програми, котрі спрямовані на розвиток підростаючого покоління і проводяться у всіх районах нашого міста.
Дітям пропонували конкурси, ігри, розваги, вікторину, аква-грим, флеш-моб, веселу музику, гарний настрій та приємні подарунки. А з батьками, які мали пропозиції та побажання, працювали депутати міської ради фракції “Батьківщина”. Консультації по дотриманню здорового способу життя, нормального тиску та рівня цукру в крові надав лікар сімейної медицини Ігор Шевчук.
«Вітаємо всіх із 25-ою річницею Незалежності України! Здоров’я, натхнення, впевненості та мирного неба вам, дорогі Українці», – із таких слів розпочав свій виступ заступник міського голови, голова міської організації ВО “Батьківщина” Олег Свідерський.
Більше1000 юних володимир-волинців відвідали 26 розважально-патріотичних програм «Арт-канікули», що традиційно проводяться у дворах багатоквартирних будинків нашого міста вже 3 роки поспіль.
Завдяки сприянню Володимир-Волинської міської ради, допомозі та підтримці Андрія Гудима, Олександра Лещука, Ігора Шевчука, Святослава Шилівського, Андрія Мохончука, Леонтія Дмитрука, Сергія Головенка, Володимира Атаманчука та команди міської організації ВО”Батьківщина” програма постійно вдосконалюється і розширюється.
Якщо ви чи ваші дітки хочете долучитися до проекту «Арт-канікули» і допомогти зробити його ще цікавішим, приходьте до нашої приймальні за адресою: вулиця Ковельська, 29
Василь Оніщук м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі