Власники різнокольорових фасадів багатоповерхівок відповідатимуть за законом

Двадцять восьмого квітня міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. На ній обговорювалися питання, що стосуються життя володимир-волинців. Зокрема позитивним є те, що лікарняні та декретні виплачуються вчасно. Натомість у жителів міста накопичилися більші, ніж зазвичай борги за оплату комунальних послуг. Через борги за опалення та підігрів води гостро стоїть питання про подальшу подачу гарячої води у квартири мешканців міста. Начальник управління містобудування та архітектури. Тарас Киба наголосив на тому, що на мешканців багатоповерхівок, які утеплюють свої квартири зовні й надають їм різнокольорового забарвлення, накладатиметься адміністративна відповідальність. Після наради міський голова провів традиційну зустріч із представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, є інформація про те, що відбудуться певні зміни в ряді управлінь у Володимирі-Волинському?
-ОДА зробила ряд структурних перестановок, зокрема, управління культури приєднали до туризму, об’єднали управління освіти з управлінням молоді та спорту тощо. У нас це поки не відбулось, чекаємо вказівки з області.
-Яке остаточне рішення прийнято стосовно створення амбулаторії у селищі цукрового заводу?
-Врешті-решт вирішено виділити для цього приміщення стоматполіклініки цукрового заводу. Хоч воно і не було виставлено на торги, власник цукрового заводу владнає цю ситуацію і передасть приміщення на баланс міста для цих цілей.
-Петре Даниловичу, яке Ваше ставлення до мітингів, що заплановані у місті на перше травня?
-Моє ставлення різко негативне. Вважаю, що люди, які їх організовують, цим вчинком просто реалізовують свої політичні амбіції. Зараз не час для цього. Заборонити мітинги згідно із законодавством не можна. Мене поставили до відома, що організовують заходи комуністи і Союз жінок України «Діти за майбутнє». Не думаю, що це будуть мітинги, швидше – своєрідні збори, у яких візьме участь небагато людей. Як на мене, краще це свято – День праці – провести з лопатою на городі, а хто вже закінчив городні роботи – нехай їдуть на природу відпочити, шашлики посмажать.
-Жителі району ображаються на те, що у парку «Слов’янський» посадили деревця тільки на честь загиблих жителів міста, а не вшанували пам’ять загиблих з району.
-Це була ініціатива студентів і викладачів агротехнічного коледжу. Звісно, можна висадити також дерева і для вшанування пам’яті загиблих з району. Не маю нічого проти.
-Є інформація про те, що не всі підприємці сплачують податки реально, відповідно до їхніх статків. Зокрема мова йде про сплату податків на автозаправках, які належать Сергію Ковальчуку.
-Претензій до власників автозаправок у мене немає, натомість маю претензії до тих, хто торгує алкоголем. От, наприклад, бар «Підкова» заплатив акцизного збору 50 гривень за місяць. Це виходить, що за цей період ними продано два ящики горілки. Впевнений, що це – дуже далеко від реальності.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі