Владі потрібен «чарівний» штурханець від народу

17 жовтня біля будівлі Верховної Ради України зібралися тисячі мітингувальників, які вимагали у народних депутатів ухвалення трьох ключових законопроектів: про антикорупційний суд, про зняття депутатської недоторканості та зміну закону про вибори. Акція масового протесту, яку очолювали опозиційні сили країни, зібрала патріотів з усієї України. Славний Володимир-Волинський представляли відомі у нашому місті громадяни Костянтин Зінкевич, Олексій Панасюк, Олег Венгер, Павло Шлейн, Віра Сергєєва.
Як повідомив редакцію Костянтин Зінкевич, жоден депутат з Волині не хоче підтримувати законопроекти, які підштовхнуть Україну до довгоочікуваних змін. Переконати нардепів за допомогою логіки неможливо. Але їм властивий інстинкт самозбереження, який змушує обранців тремтіти від страху перед силою народу. Віднині жоден волинський депутат не може з’явитися перед своїми виборцями без страху в очах і душі, оскільки люди його мають зустрічати з жорсткими вимогами.
Разом з володимир-волинцями в акції непокори беруть участь однодумці з Рожища, Ратного, Ківерців. На знак підтримки акції протесту свідомі волиняни вийшли до стін облради та Нововолинської міської ради.

Розділ новин: 

Коментарі