Військовий 14 ОМБр рятуючи побратима підірвався на міні і втратив ногу

Військовий 14 ОМБр рятуючи побратима підірвався на міні і втратив ногу
Військовий 14 ОМБр рятуючи побратима підірвався на міні і втратив ногу

Військовий 14-ої окремої механізованої бригади Роман підірвався на міні, рятуючи свого побратима. Випадок, подробиці якого вирішили розповісти зараз, стався ще в вересні 2020 року.
Боєць втратив ногу. Зараз у нього протез і він знову повернувся на службу, – інформують на сторінці 14-ї ОМБр імені князя Романа Великого у фейсбуці
Роман разом з ще двома військовослужбовцями Михайлом і Миколою йшли по “чистому”, вже відомому їм шляху, який пролягав недалеко від ворога.
“Михайло йшов першим, коли прогримів вибух. Ми побачили стовп пилу. Виявилося, що вибуховою хвилею його відкинуло в посадку. Коли я добрався, то побачив, що у нього немає частини правої ноги. Швидко наклав турнікет, забрав автомат і, витягнувши побратима з окопу, зробив крок назад. Тоді і прогримів другий вибух”, – згадує боєць.
Він зазначив, що спочатку був шок від пережитого і побаченого. Відзначається, що Роман сам наклав собі турнікет. Поки третій підбіг до поранених, обидва військових, незважаючи на біль і ризик смерті, почали вибиратися з посадки самостійно, тому що поруч був ворог.
“Повзли. Я тягнув на собі два автомата. Кинув їх на два метри вперед. Доповзли, знову кинув … і так багато разів. З усіх сил намагався не втрачати пильність і не пропустити постріли в наш бік”, – додав Роман.
Потім підбігли інші військовослужбовці, які винесли поранених. А після – доставили в харківський шпиталь.
Чоловік згадує, що він спочатку трохи впадав у відчай, тому що йому всього 22 роки, а вже немає ноги. Але завдяки характеру зміг взяти себе в руки.
“Проблема в голові. Як ти себе налаштуєш, так все і буде. У мене вийшло непогано. Звичайно, невеселі думки іноді бувають, але я переконав себе, що життя триває і все буде добре”, – зазначив Роман.
Він додав, що й гадки не було про те, щоб не повертатися на службу.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: