Військовому пенсіонеру Юрію Артисюку знадобилося два роки для усунення проблеми, від розв’язання якої відхрестилася сільрада

На території військового містечка у с.Жовтневе Володимир-Волинського району знаходиться п’ять двоповерхівок, зведених ще у 50-х роках минулого століття. Розташовані вони на вул.Молодіжній, у низині. Але одній з них, будинку №4, особливо не пощастило. Під час дощів чи повеней перший поверх будівлі весь час підтоплювало – вода підіймалася до 40-ка сантиметрів. Можна уявити, з якими незручностями стикалися мешканці! Аби усунути проблему, потрібно було підняти рівень подвір’я – підсипати його щебенем і землею. Люди не раз зверталися у сільраду по допомогу. Але сільський голова Сергій Панасевич відповідав: «Нікому на подвір’я возити землю не будемо».
Тоді військовий пенсіонер Юрій Артисюк, не чекаючи милості від влади, весь обсяг робіт і витрати взяв на себе. Протягом двох років Юрій Васильович на власному легковику з причепом возив землю і щебінь, брав лопату і працював не покладаючи рук. Результат сусіди оцінили: тепер їхньому будинку підтоплення не загрожує, а подвір’я стало рівненьким і гарним. На ньому навіть влаштований невеличкий куточок відпочинку, де можна посидіти за столиком та поспілкуватися з друзями у затінку дерев.
Та й інші мешканці містечка без діла не сидять. Вони не тільки обробляють свої невеличкі шматочки землі, а й старанно доглядають за розкішними квітниками, які влаштували перед двоповерхівками вздовж вулиці.
Однак не всі ще негаразди подолано. До недавнього часу були тут проблеми зі сміттям – його нікуди було викидати. Тож рили ями і закопували побутові відходи неподалік від житла. А приблизно півтора місяця тому сільрада нарешті поставила контейнери.
На черзі ще одне невирішене питання. У селі немає централізованої каналізації. Мешканці містечка користуються вигрібними ямами, від яких прокладено труби до колектора, що розташований неподалік у полі. Незважаючи на те, що жителі квартир часто викликають асенізаторів, нечистоти у ямах набираються надто швидко і підтоплюють городи селян. Люди, звісно, скаржаться. А що робити, коли немає коштів на будівництво нормальної каналізації, ніхто не знає.
Міла Сергєєва, с. Жовтневе, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі