Вітаємо Вас із Різдвом Христовим!

7 січня православні та греко-католики святкують Різдво. У цей найсвітліший у році день, сповнений чудесних моментів, милосердного добра та сімейного затишку ми бажаємо, щоб у Вашому житті траплялися лише добрі діла, а Ви були оптимістами. Нехай Ваші плани завжди здійснюються і мають підтримку серед близьких.
Хай це Різдво стане чарівною миттю, від якої, немов від точки відліку, почнуть виконуватися бажання і Ваше довге, безмірно щасливе життя поліпшуватиметься з кожним днем!
Рік тому на Різдво Христове учні недільної школи парафії св. мцц. Віри, Надії, Любові та матері їх Софії показали виставу на честь великого свята. Різдвяна постановка відбулася у римо-католицькому костелі Іоакима й Анни. На фото – фрагмент вистави, коли три царі зі Сходу по дорозі до Вифлеєму зустрілися з Іродом. Царів зіграли Віталій Токар, Вікторія Пальонка, Олександр Козачук. У ролі воїнів себе спробували Артем Тьохта та Богдан Соколовський. Ірода грав Дмитро Тьохта, у ролі єврея виступила Іоанна Рябець, ангелами були Ольга Ящук, Юлія Олещук, Олена Романюк. Пастухів зіграли Олена Зай, Тетяна Свинобой, звіздаря – Ярослав Гусак.
Глядачами дійства були парафіяни костелу, а також всі охочі.
Цьогоріч у вертепі 17 учасників. 7 січня після служби у соборі Різдва Христового учні недільної школи парафії св. мцц. Віри, Надії, Любові та матері їх Софії знову планують виставу. Запрошуємо на виступ!

Розділ новин: 

Коментарі