Вітали ювілярів – клуб спортивного танцю «Грейс»

Одним з організаторів балу став клуб спортивного танцю «Грейс», якому цього року виповнилося 20 років. Керівник Ірина Божик провела підготовчі уроки танців для бажаючих прийти на свято. Традицією усіх часів було відкриття балу дебютантами. Як правило, це молоді люди, що розпочинають свій життєвий шлях, сміливо крокують у завтрашній день, і обов’язково їх супроводжує музика, танці та позитивне товариство. Ними на балу стали вихованці пані Ірини. Вони відкрили свято урочистим танцювальним дефіле в історичному бальному танці, який називається полонез. Одразу ж після цього учасники «Грейсу» у вишуканому вбранні закружляли в надзвичайно чарівному віденському вальсі.
Як розповіла пані Ірина, клуб офіційно було створено ще 1998 року. Хоча до цього вона навчала танців гурт «Коло друзів». Усе розпочалося з п’яти танцювальних пар. Зараз клуб «Грейс» функціонує як громадське об’єднання, у якого є свій осередок, президент і члени правління. Вони власними зусиллями намагаються популяризувати і розвивати бальні танці у Волинській області. Наразі працює клуб на базі ЗОШ №2. Там орендують приміщення. Як розповідає Ірина Петрівна, будь-хто може приєднатися до їхнього колективу, адже є можливість навчитися танцювати і у дітей, віком від 4 років, і у зовсім дорослих жителів нашого міста і району.
У клубу спортивного танцю «Грейс» за період його існування є дуже багато призів і здобутків навіть на міжнародній арені танцю. А пишатися є чим, адже у 2003 році учасники клубу, серед яких в більшості жителі Володимира, стали чемпіонами світу з артистичного танцю у чеському місті Ліберець. За це вони отримали у нагороду кубок і кришталеву вазу. Також у 2009 році отримали гран-прі в Болгарії у м. Барна на міжнародному фестивалі «Світ мистецтва і моря». Окрім цього, брали участь у Грубешові на фестивалі «Buzhanskе spotkanie». Клуб спортивного танцю «Грейс» – неодноразові чемпіони України. Сама ж Ірина Божик захистила суддівську категорію в Україні, а її колега Анна Пасічник – міжнародну категорію.
Та не лише танцями займається колектив і учасники клубу. Вони з самого початку як громадська організація є волонтерами. З початку війни з Росією клуб спортивного танцю «Грейс» провів 17 благодійних концертів для наших воїнів. Зокрема неодноразово відвідували їх у Львівському і Луцькому військових шпиталях. Також проводили збір коштів на лікування дітей. До речі, один з теперішніх учасників клубу у свій час отримав допомогу на лікування від клубу. А ще серед благодійних справ колективу є те, що діти-сироти і діти загиблих воїнів АТО мають змогу навчатися танців безкоштовно.
-У Володимирі відбулося не просто святкове, а й важливе дійство. Це ще один крок до популяризації танцю у нашому місті та районі, - розповідає про бал «Кришталева туфелька» керівник клубу спортивного танцю «Грейс» Ірина Божик. – Це також своєрідний рівень відпочинку людей. До цього дня у нас було важко таке знайти. Дуже подобається те, що у балу була благодійна ціль. Жива музика зачаровувала і дивувала звучанням. Серед плюсів заходу й те, що задіяні, як діти у якості дебютантів, так і їхні батьки. Бал відбувся на високому рівні. Сподіваюся, що наступного року у нас буде більше приміщення і більше людей до нас приєднається. А підготовку балу ми розпочнемо раніше, ніж цьогоріч.

Розділ новин: 

Коментарі