«Віталька-паті» у «Княгині Ольги»

«Прівє-є-єт, мене звать Віталька!» – нарешті цю фразу почули і володимирські «тьолочки». У п’ятницю в день святого Миколая торгово-культурний центр «Княгині Ольги» влаштував своїм відвідувачам незвичайне свято. Байдужих до серіалу «Віталька» глядачів практично не залишилось. Хтось, почувши назву серіалу, мимоволі посміхається, у когось навпаки – починає нервово сіпатись око. В нашому місті перших виявилося багато, і у «Княгині Ольги» був аншлаг.
До початку виступу нам вдалося зустрітися з комедійним актором Гаріком Бірчею, який поділився своїми думками про дивака Вітальку.
-Гарік, пригоди Вітальки уже завершились чи можна чекати на продовження історії про «мачо»-невдаху?
-Ні, пригоди Вітальки не завершуються. Вже зовсім скоро на екрани вийде сьомий сезон серіалу.
-А наше місто Ви вже встигли побачити?
-Ні, на жаль, ми приїхали досить пізно і міста я побачити не встиг. Але думаю, що це одне з тих маленьких містечок, де все дихає спокоєм, з хорошими привітними жителями.
-Чи отримають володимирчани від Вітальки святковий сюрприз?
-Так, сьогодні буде незвичайний вечір. До цього Віталька у своєму шоу співав тільки раз, а зараз він зробить це вдруге.
-Як виник образ Вітальки, адже у нього багато рис характеру, які можна сприймати неоднозначно?
-Він не завжди хам. Може також бути добрим і співчутливим, а до своєї коханої ставиться з трепетом та повагою. На нього вплинуло те, що він ріс без батька і не мав гідного прикладу для наслідування. Віталька живе з мамою, безмежна любов та опіка якої призводять до того, що він поводить себе не по-чоловічому.
-Як Ви ставитеся до того, що Вітальку порівнюють з британським містером Біном?
-Уже не вперше чую таке порівняння і ставлюся до цього позитивно. Вони обидва – диваки, але містером Біном бути важче, адже він не розмовляє на відміну від Вітальки. Якщо наш проект веселить людей не менше, ніж британський, я з цього тільки радію.
Юлія Архіпова, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі