Вісім викликів за чотири дні: будьте обережні, спалюючи траву чи стерню

Серпнева спека стає причиною частих пожеж у районі. Зокрема, упродовж 6-10 серпня у Володимир-Волинському МРВ УДСНС України зафіксовано вісім викликів. Так 6 серпня у с.Людмильпіль горів хлів. На місце виклику направили місцеву пожежну команду с.Галинівка та друге відділення ДПРЧ-7. Пожежу вдалося загасити. Того ж дня у с.Острівок горіла солома, була загроза хаті, а в с.Хобултова горіла стерня.
Через два дні, 8 серпня, пожежникам надійшло повідомлення, що у с.Хворостів горять дрова. На місці з’ясувалося: вогнем охоплена дерев’яна літня кухня. Наступного дня загроза підпалу соломи виникла у с.Заріччя. Господар земельної ділянки підпалив стерню, але не зміг контролювати розповсюдження вогню, тому викликав рятувальників. За фактом спалювання стерні інспектор екологічної служби наклав адміністративне стягнення на палія.
10 серпня о 19.30 у пожежну частину надійшло повідомлення, що біля с.Новосілки горить причеп із сіном. На місце події виїхало друге відділення ДПРЧ-7 під керівництвом командира відділення Юрія Бойка. На місці події стало відомо, що водій трактора Микола П. врятував транспортний засіб до приїзду пожежників, однак отримав опіки. Його було доставлено у приймальне відділення ТМО та надано кваліфіковану медичну допомогу. Чоловік перебуває у травматологічному відділенні ТМО.
Минула година – і в с.Новосілки зайнялася господарська споруда. Ліквідовувати її взялися рятувальники з Володимира-Волинського під керівництвом начальника караулу Олександра Богацького, а також пожежні з Нововолинська. На місці було встановлено, що є загроза дерев’яному будинку. Врятувати господарську споруду не вдалося, проте силами пожежників врятовано житловий будинок.
Провідний фахівець Володимир-Волинського МРВ УДСНС України у Волинській області Олег Іовенко, який поділився інформацією про пожежі в районі, звертається до одноосібників, фермерів, громадян: «Не спалюйте суху траву, стерню, іншу рослинність, тому що є велика загроза перекидання на зернові та технічні культури, житлові будинки, господарські споруди, автотранспортну техніку тощо».
Рятувальники Володимир-Волинської пожежної частини попереджають про особисту відповідальність щодо заподіяння шкоди навколишньому середовищу та матеріальним цінностям.
Аліна Зай, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі