Віртуальне знайомство, яке переросло у справжнє кохання

Історії знайомства в Інтернеті, всупереч поширеній думці, можуть закінчуватися щасливо. У цьому переконалася на власному досвіді володимирчанка Катерина Повшук, адже зі своїм судженим вона познайомилася у соціальній мережі.
Ще років шість-сім тому знайомство в Інтернеті вважалось чимсь незвичайним. Зараз це явище не просто масове, а й повсякденне. Навіть тривалість відносин уже вимірюють не пудом солі, а мегабайтами електронних листів. Історія кохання молодих людей почалася із дружби в Інтернеті. Друг Олега скинув йому сторінку дівчини. І Олег написав їй. Катерина зізналася, що з першої зустрічі між ними виник незвичайний зв’язок, який вона не може передати словами.
-Ми обоє родом із Володимира-Волинського, але познайомилися тоді, коли жили у Луцьку. Ініціатором стосунків був Олег. Усе сталося якось саме собою. Навіть не пам’ятаю, як запропонував вийти заміж. Було вже і так усе ясно, тому що спілкувалися тривалий час. Зустрічалися півроку, тоді почали говорити про весілля. Тож пропозиція не була для мене сюрпризом. Через рік справляли весілля. А готувалися до нього місяць – півтора. Я дуже переживала, не спала ночами, щоб нічого не забути, не загубити, не переплутати. У нас є своєрідний талісман – котик, у якого сердечко на підборідді. Він прийшов до нас сам перед весіллям. І я вирішила, що то наш щасливий весільний кіт. Зараз він живе з нами у Луцьку. Весілля святкували у «Маєтку «Золота легенда». Були лише найближчі родичі та друзі. Найважливішим для нас стало вінчання, яке відбувалося у соборі святого Юрія Переможця. Весілля пройшло дуже швидко. Я майже нічого не пам’ятала, лише якісь шокові моменти. Тому, коли нам надіслали відео, ще разів п’ять його дивилася і плакала, ніби заново все пережила.
Після одруження стосунки Катерини та Олега стали міцнішими. Тепер усе роблять з огляду на те, що вони – сім’я. Радяться одне з одним, прислухаються, вирішують все спільними зусиллями. У них обох стало вдвічі більше родичів та друзів, і це чудово.
Сім’я Повшуків творча. Катерина вважає, що саме любов до творчості об’єднала їх, тому що після зустрічі вона завжди відвідує концерти Олега, а він з нею ходить на літературні зустрічі. Захоплення у кожного різні, проте молодята намагаються їх розуміти та поділяти. Олег грає на бас-гітарі в рок-групі, захоплюється дослідженнями про космос, фізикою, а його молода дружина багато читає, переважно сучасну зарубіжну літературу, займається хенд-мейдом, вишиває бісером. «У нас склалася своєрідна традиція: чоловік обирає фільми, які ми дивимося, а я – літературні зустрічі та вистави. Ми разом ходимо в кіно, переважно на наукову фантастику. Хоча б раз на тиждень стараємося десь побувати в кіно, театрі або на літературній зустрічі. Ми завжди раді гостям, тому до нас часто приходять друзі, їздимо в гості до рідних та близьких».
Віртуальні знайомства сьогодні — це зручно, швидко та ефективно. Тож Катерина переконана, що своє щастя цілком реально зустріти й у віртуальному світі.
Юлія Оберук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі