Віктор Сапожніков: «Сподіваюся, що кардинальних змін не відбудеться і взимку у квартирах нововолинців буде тепло»

Минулого вівторка відбулася зустріч міського голови Нововолинська Віктора Сапожнікова з журналістами місцевих ЗМІ, під час якої він розповів про головні події тижня та відповів на запитання представників мас-медіа. Мер також розповів, що на його ім’я надійшов лист від керівників німецького міста Лойна пана Хагенау та польської гміни Ярачево Даріуша Стругала, в якому вони висловлюють солідарність у прагненні нововолинців жити у вільній, незалежній, неподільній та демократичній  Батьківщині.
-Вікторе Борисовичу, чого очікувати нововолинцям узимку? Чи будемо ми з теплом до закінчення холодів?
-У цілому міське господарство до опалювального періоду готове. Прикро лише, що окремі мешканці й досі не розрахувалися за спожите тепло. На початок вересня борги за централізоване опалення та гаряче водопостачання становили 3,3млн.грн., за спожитий газ – 3,1млн. Щодо другого запитання, то все залежить від кількості виділеного нам газу, дозвіл на використання якого, як і ліміти, надходить до нас з Києва. Причому вони щоразу зменшуються. Сподіваюся, що кардинальних змін не відбудеться і ми відстоїмо ті цифри, які нам уже зменшені.
-Як живе економіка міста? Чи не зменшилися у зв’язку з воєнними діями на сході темпи росту у промисловості?
-Тут усе нормально. І мені дуже приємно, що наше місто багато років поспіль утримує перше місце серед міст краю за реалізацією промислової продукції в розрахунку на одного жителя (28145грн.). В області цей показник становить 8479грн., у Луцьку – 15098грн., у Володимирі-Волинському – 5951грн., у Ковелі – 2663грн. Взагалі ж за 9 місяців реалізовано промислової продукції на 1498,7млн.грн.
 Валентина Савчук, м.Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі