Віктор Сапожніков: «Мені не потрібен клуб за інтересами, а конкретна робота»

Публікації

Минулого четверга відбулося засідання другої позачергової сесії Нововолинської міської ради, під час якого депутати більшістю голосів (20 із 31-го) обрали на посаду першого заступника і секретаря ради Андрія Сторонського та його колег – Олександра Громика (колишній начальник відділу економіки) та Володимира Рожелюка. З деякими доповненнями, внесеними лідером ГО «Самопоміч» депутатом обласної ради Борисом Бабійчуком, після нетривалих дебатів було затверджено й регламент міської ради, погоджено положення про постійні депутатські комісії та їхній склад. Зокрема планово-бюджетна комісія з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, впровадження нових форм господарюванн (6 чол., голова – генеральний директор ЖКО Олена Чайка); з питань регламенту депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, законності, діяльності ЗМІ, правопорядку та протидії корупції (6 чол., голова – директор ТзОВ «Завод «ПРОМЛИТ», колишній регіонал Андрій Нагорний); з питань транспорту, зв’язку, комунального господарства та будівництва, регулювання земельних відносин (6 чол., голова – приватний підприємець Леонід Климович); з питань торгівлі, побуту, освіти, культури, релігії, діяльності громадських організацій та інноваційних технологій (5 чол., голова – директор ЗОШ №7 Сергій Трофимчук); з питань соціального захисту населення, материнства і дитинства, охорони здоров’я та екології (5 чол., голова – лікар-хірург ЦМЛ Магомед Магомаєв); з питань молодіжної політики, фізкультури і спорту (6 чол., голова – приватний підприємець Богдан Бадзюнь). Після цього депутати затвердили штати міської ради в кількості 119,5 ставки та виконком, куди, крім мера, його заступників та керуючої справами Вікторії Магдисюк, увійшли начальник фінансового управління Галина Бурочук, начальник управління освіти Микола Остапюк, головний лікар ЦМЛ Віктор Мороз, голова правління ПАТ «Нововолинський ливарний завод» Ігор Чернявський, начальник КП «Управління економічної політики та інвестицій» Василь Мигас і секретар селищної ради Жовтневого Наталія Лобойко. Що стосується останньої кандидатури, то новообраний голова селищної ради Олександр Топорівський висловив своє невдоволення та обурення тим, що замість нього до складу виконкому включено «ще навіть не обраного секретаря». Його підтримав і дехто з депутатів. На це Віктор Сапожніков відповів так:
-Це моє право, мені не потрібен клуб за інтересами, а робочий орган. І я міг би не пропонувати від селища взагалі нікого. Співпраця – це не значить обіцяна посада.
Потім мер пояснив своє рішення тим, що, мовляв, Наталія Лобойко, пропрацювавши на цій посаді багато років, має більший досвід роботи з людьми, і пообіцяв після сесії зібратися втрьох та ще раз обговорити це питання. Ще одним «надзвичайно важким рішенням» для мера стало відсторонення від обов’язків колишнього свого заступника Едуарда Савіка, який чемно попрощався з усіма, а депутатам, що просили його залишити, подякував за підтримку.
Деяке пожвавлення серед представників «Свободи» викликало питання про зарплату міського голови та його заступників, зокрема пункти щодо виплат на оздоровлення, щомісячного преміювання та надбавок за виконання особливо важливої роботи. Та після того, як начальник фінансового управління Галина Бурочук озвучила суми зарплат з усіма надбавками для всіх мерів (Віктор Сапожніков – 6712,5грн., Петро Саганюк – 6988,28грн., Олег Кіндер – 8085,5грн.), обранці громади (представники «Свободи» або були «проти», або «утримувалися» майже з усіх питань), дружно проголосували і за це.
Наостанок депутати прийняли звернення до всіх силових структур України та області, висловивши стурбованість щодо ліквідації міського центру ДАІ 0703 (МРЕВ), який обслуговує майже 155 тисяч населення з Нововолинська, Володимира, Володимир-Волинського та Іваничівського районів (створення таких центрів планується у Луцьку, Ковелі, Камені-Каширському та Горохові).
Валентина Савчук, м.Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі