Відзначення Дня Конституції і Дня молоді в Овадному

День Конституції та День молоді цьогоріч збіглися в даті. Можливо, ця подія має якесь символічне значення, бо створювати Закон для демократичної держави – справа молодих.
Свято молоді традиційно впродовж багатьох років відзначається в селі Овадне. Вже зранку на стадіоні відбувалися спортивні турніри та змагання. Біля будинку культури проводилися дитячі ігри і конкурси. А у фойє розгорнулася виставка декоративно-прикладного мистецтва «Струни душі» місцевих майстрів вишивки – Галини та Світлани Махонюків, Світлани Грабовської, Віри Лебідь, Жанни Глущук, Єви Котило, Василини Якобчук, яку організували соціальні працівники. А ще у сільському будинку культури звучали українська пісня та поетичне слово. Аматори сцени під талановитим керівництвом Світлани Бакун та Миколи Величка подарували глядачам декілька годин хорошого настрою. Насичений зміст концертної програми під назвою «Україно, ти пісне моя» – це своєрідний внесок у боротьбу за свою національну свідомість та незалежність, бо, за словами поета, слово – це зброя. Звучали рідні та близькі по духу українські музичні твори, теплими словами згадали загиблого у боях за Савур-могилу Петра Сусваля, що проживав на території сільської ради. Саме в його пам’ять Галина Михалюк та Людмила Каркушевська виконали пісню «Над землею тумани». На гостину до оваднівських артистів прибули учасники Університету третього віку, які відкривали і закінчували концерт. Приємно зазначити, що мажорного настрою глядачам додав виступ професійної співачки, викладача коледжу, уродженки села Овадне Ольги Величко.
Про аматорський колектив Оваднівського будинку культури, який, за словами одного з прихильників, і без звання народного є насправді народним, можна розповідати багато. Є певні труднощі, хоча більше все ж досягнень і безмежної любові до пісні, до діяльності, яка дарує тепло і дорогоцінні хвилини добра.
Марія Нагурнік, с.Овадне, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі