Відтепер у Нововолинській громаді працюватимуть два шерифи

Відтепер у Нововолинській громаді працюватимуть два шерифи
Відтепер у Нововолинській громаді працюватимуть два шерифи

28 грудня відбулося урочисте відкриття поліцейських станцій у Благодатному та Грядівському старостинствах Нововолинської громади. Роботу розпочали два шерифи. Про це повідомдяє інтернет-видання «БУГ».
Міський голова Нововолинська Борис Карпус та начальник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко передали офіцерам зброю, обладнання та службові автівки.
Напередодні Нововолинська громада взяла участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади». Завдяки цьому та виконанню умов проєкту, шерифи приступили до роботи.
У свою чергу міська влада забезпечила офіцерів робочим місцем, зробивши ремонт у приміщеннях, та усією необхідною технікою. Усі ремонтні роботи були виконані за кошти з держбюджету, які вдалося отримали за сприяння нардепа Ігоря Гузя. Також міська влада виділила 500 тисяч гривень на придбання службового автомобіля, інший — отримали від поліції.
Головне завдання шерифів — орієнтуватися на потреби місцевого населення, забезпечувати правопорядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.
Посаду шерифа в Благодатному зайняв Віктор Циплаков, у Грядівському окрузі — Роман Артемюк. Вони виграли конкурс на заміщення посади офіцера громади, пройшовши відповідне навчання та спеціальне тестування.
Борис Карпус зазначив, що відкриття поліцейської станції у громаді — важлива подія, адже місцеві мешканці давно чекали на офіцерів.
Присутні оглянули приміщення станцій, там знаходяться два кабінети: для роботи з громадянами, документами та для відпочинку. Жителі в будь-який час зможуть звернутися до шерифа по допомогу.
Також міському голові вручили сертифікат учасника проєкту «Поліцейський офіцер громади», що засвідчує подальшу співпрацю та створення безпечного середовища на території громади.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: