Відтепер сільські території регіону «Прибужжя» і Люблінського воєводства активно співпрацюватимуть

Між фондом Ігоря Гузя «Прибужжя» (Волинська область) та Локальною групою дій (ЛГД) «Фруктовий шлях» (Республіка Польща) підписали Угоду про співпрацю. З волинської сторони документ підписав виконавчий директор фонду Борис Карпус, з польської – заступник керівника ЛГД вуйт гміни Юзефув Гжегож Капіца.
Мета угоди – налагодження співпраці між сільськими територіями регіону «Прибужжя» та Люблінського воєводства.
Регіон «Прибужжя» – це території Західної Волині: Шацький, Любомльський, Володимир-Волинський, Іваничівський райони, міста Нововолинськ та Володимир-Волинський.
«Фруктовий шлях» об’єднує шість гмін та місто Ополе Любельське, що на Люблінщині.
Підписання угоди відбулося у рамках Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя під час польсько-українського семінару на тему «Створення образу органів місцевого самоврядування з допомогою місцевих засобів масової інформації і підтримка ініціатив громадських організацій – досвід Республіки Польща та України».
Виконавчий директор фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» Борис Карпус повідомив, як можна підтримувати сільські ініціативи навіть невеликими коштами, і при цьому зазначив: «Наприклад, шляхом оголошення міні-конкурсу місцевих ініціатив ми змогли поєднати спільні зусилля нашої організації і місцевих ініціативних груп, профінансувати будівництво дитячих майданчиків, тим самим досягнувши результату спільно».
Сторони домовилися співпрацювати у різних напрямках, зокрема, у налагодженні партнерства з іншими громадськими організаціями; у популяризації молодіжної політики на локальному, регіональному, державному та міжнародному рівнях; задля координації діяльності щодо промоції сторін та країн-партнерів, задля розвитку транскордонної співпраці тощо.
Прес-служба народного депутата України Ігоря Гузя

Розділ новин: 

Коментарі