Відтепер мешканці Зимнівської об’єднаної громади отримуватимуть адміністративні послуги на місцях

Центри надання адміністративних послуг відкрилися у селах Зимне, Льотниче, Бубнів та Селець.
23 лютого відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг у с.Зимне та ще трьох селах Зимнівської територіальної громади – Льотничому, Бубнові та Сельці. Відтепер місцевим мешканцям не потрібно їздити по довідки до Володимира, адже можна їх отримати ближче до місця проживання.
ЦНАПи створено з ініціативи голови об’єднаної громади В’ячеслава Католика за підтримки та активної співпраці з Володимир-Волинською районною громадською організацією «Зимне», ГО «Центр розвитку та демократії» та сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив і посольства Канади в Україні. Відповідне рішення ухвалено Зимнівською сільською радою згідно із законом України «Про адміністративні послуги».
Для влаштування ЦНАПу у с.Зимне у будинку культури, що на вул. Миру, 2, відвели дві світлі кімнати, де зробили ремонт, розставили нові меблі та технічне устаткування. Центр розташований у зручному для відвідувачів місці з розвиненою транспортною інфраструктурою. Роботи з підготовки проводила спільно вся ініціативна група.
За інформацією, наданою керівником ЦНАПу і водночас адміністратором Іриною Корольчук, основні завдання центру – це організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань особами, що звертаються, також спрощення процедури отримання послуг та поліпшення якості їх надання, забезпечення інформування населення про вимоги та порядок надання послуг адміністратором.
Суб’єктами надання адміністративних послуг виступають управління Держгеокадастру у Володимир-Волинському районі (3 послуги), управління соціального захисту населення Володимир-Волинської РДА (9 послуг), Володимир-Волинський міськрайонний відділ УДНС України у Волинській області (1 документ дозвільного характеру та Декларація відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки), виконавчий комітет Зимнівської сільради (37 послуг) та архітектор Зимнівської сільради (4 послуги). Загалом ЦНАП надаватиме 54 види послуг. Деякі послуги платні. Наприклад, видача свідоцтва про одруження коштує 85 коп. З 1 квітня надаватимуться додаткові платні послуги: реєстрація особи за місцем проживання і зняття такої реєстрації.
Для зручності отримання адміністративних послуг населенням громади, відділи ЦНАПу утворені в адмінприміщеннях колишніх сільрад, що увійшли до складу Зимнівської громади. У с.Льотниче адміністративні послуги можна отримати за адресою: вул. Перемоги, 38; адміністратор – Людмила Сахменко. ЦНАП у с. Селець розміщений на вул. Першотравневій, 11; адміністратор – Ольга Антонюк. У с.Бубнів відвідувачів обслуговує адміністратор Ольга Головенко за адресою: вул. Центральна, 8.
ЦНАПи працюватимуть у понеділок, середу, четвер і п’ятницю з 8.00 до 15.00, у вівторок – з 8.00 до 20.00 – без обідньої перерви. Субота, неділя – вихідний. Але відкриття ЦНАПів на місцях не означає, що громадяни прив’язані до центрів за місцем проживання. Кожна людина може отримувати адміністративні послуги там, де їй зручніше, в тому числі – у місті.
Міла Сергєєва, с. Зимне, Володимир-Волинський район.

Розділ новин: 

Коментарі