Відома писанкарка Леся Мартинюк провела майстер-клас у храмі Володимира

Відома писанкарка Леся Мартинюк провела майстер-клас у храмі Володимира
Відома писанкарка Леся Мартинюк провела майстер-клас у храмі Володимира

21 квітня, у переддень Великодня, у Володимирі в Храмі святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії ПЦУ відбувся майстер-клас з писанкарства.
Заняття проводила відома володимирська писанкарка, мисткиня та викладачка Педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського Леся Мартинюк.
Вона навчала вихованців недільної школи писати різнокольорову писанку. Допомагали їй студенти педколеджу, які займаються у гуртку писанкарства "Традиція" та самі невдовзі стануть викладачами.
Діти з задоволенням вимальовували візерунки на видутих яєчках за допомогою воску і писачка. Леся Мартинюк розповідала про значення кожного малюнка та допомагала юним писанкарям.
Після цього яйця занурювали у фарби, спочатку світліших відтінків, потім діти домальовували візерунки і клали в темнішу фарбу.
В результаті роботи вихованці власноруч зробили чудові писанки з різнокольоровими малюнками, які згодом покладуть у великодні кошики.

"Наш храм на коротку мить перетворився на велику дитячу кімнату, де триває сміх, радощі, де відчуваються позитивні родинні, духовні моменти. І та аура запам’ятається дитинці на все її земне життя. Господи, збережи нашу Україну, задля майбутніх поколінь, задля наших хлопчиків і дівчаток, чиї батьки, рідні сьогодні пишуть новітню сторінку нашої історії, ім’я якій Українська Держава”, – звернувся настоятель храму отець Євген Рябець.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: