Відновлять дорогу між Війницею та Локачами

Відновлять дорогу між Війницею та Локачами
Відновлять дорогу між Війницею та Локачами

До кінця року автомобільну дорогу державного значення Т-03-11 /Р-14/ – Седлище – Камінь-Каширський – Ковель – /М-19/ – Колодяжне – Локачі – /Н-17 відремонтують.
Відкриті торги для пошуку підрядника з поточного середнього ремонту на платформі Prozorro оголосила Служба автомобільних доріг у Волинській області. Тендерні пропозиції від учасників прийматимуть до 10 травня, а аукціон розпочнеться 14 червня.
Очікувана вартість робіт становить 90 285 036 гривень.
Відремонтують ділянку дороги від 149,657 до 155,142 кілометра.
Як раніше інформував керівник Служби автодоріг області Анатолій Посполітак, цього року дорогу Т-03-11 мають відремонтувати на ділянках між селами Війниця – Локачі та Привітне – Скобелка.
Відзначимо, що автошлях територіального значення Т-03-11 пролягає територіями Любешівського, Камінь-Каширського, Ковельського, Турійського, Локачинського та Горохівського районів. Його загальна протяжність – 161,6 кілометра.
Поточний середній ремонт дороги включатиме видалення дерев і порослі кущів, корчування пнiв, демонтаж дорожніх знаків та металевого бар’єрного огородження, розробку земляного полотна, влаштування дренажних воронок, встановлення огородження на мосту, улаштування дорожнього одягу на основному проїзді, улаштування заїзних кишень, посадкових майданчиків та автопавільйонів, встановлення урн для сміття, ремонт автопавільйонів, укріплення узбіч, влаштування з’їздів із дороги, примикань і в’їздів у двори, прокладання залізобетонних водопропускних труб, влаштування пішохідної доріжки, встановлення бар’єрного огородження, дорожніх знаків і напрямних стовпчиків, нанесення розмітки, організацію зовнішнього електроосвітлення, освітлення пішохідних переходів тощо.
Усі роботи мають виконати до 31 грудня 2021 року.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: