Відкривається розважальний центр для дітей!

Публікації

Нарешті мрію багатьох батьків та дітей Володимирщини буде здійснено! У нашому місті з’явиться місце, де діти зможуть весело провести час, погратися, отримати нові емоції та враження!
Богдан та Олександра Руднічки – молоді батьки, які виховують двох чарівних донечок Софійку й Танюшу. Подружжя виявило сміливість й доклало неабияких сил, аби втілити свою мрію в реальність. І ось вони відкривають розважальний центр для дітей. Заклад, який буде безпечним, яскравим та цікавим, де кожна дитина зможе знайти для себе захопливе заняття й весело та неймовірно провести час, відпочивати та розвиватися водночас. Такий, якого так не вистачало у нашому місті.
Руднічки розповідають, що ідея створити розважальний центр для дітей у них виникла після того, як минулого року вони побували усією сім’єю в подібному закладі у Луцьку. Зізнаються, що спершу думали, що цікаві забави там чекають лише на старшу донечку, якій на той час було 2,5 роки, а як виявилося, було чим зайняти й молодшу – 11-місячну крихітку. Дітям так сподобалися розваги, що вони не хотіли звідти йти. Тоді батьки замислилися: навіщо докладати стільки зусиль, долати немалу відстань, щоб подарувати дітям яскраві відчуття? Чому б не організувати щось подібне у нашому місті?
Звичайно, були і сумніви, й вагання. Молоді люди все ретельно обдумували, радилися з рідними та близькими… Батьки та друзі підтримали їх й усіляко допомагали. Хто як міг… Поволі крок за кроком вони рухалися до своєї мети. Шукали підходяще приміщення, вирішували, як краще облаштувати простір для дітей, які підібрати розваги… Аналізували, що подобається їхнім донечкам і малюкам такого ж віку, дізнавалися, що цікаве молодшим і старшим дітям, хлопчикам і дівчаткам… До всього підходили з любов’ю й уважністю.
Розважальний заклад розташований на вулиці Луцькій, 183-А (біля кафе «Вулик»). Приміщення має площу 300 кв.м. – це територія щасливих дітей!
На першому поверсі дитячого розважального закладу розміщене сімейне кафе, де батьки з малечею зможуть поласувати смачними десертами. У іншій частині приміщення фотозона, 2 аерохокеї та настільний футбол.
На другому поверсі розважального центру простір поділений на дві ігрові зони. Для найменшеньких облаштована зона «Крихітка» (до 4 років). Там знаходиться невеличкий лабіринт, є іграшкові кухня, супермаркет, будиночок «Герої-рятівники». І навіть спеціальний одяг пошили місцеві майстрині, щоб діти змогли за мить перевтілитися в будь-якого персонажа. Для старших діток (від 4 до 12 років) виділена інша частина приміщення. Там знаходиться великий лабіринт, 2 батути, 2 гірки, сухий басейн. Щоб потрапити у ці ігрові зони, потрібно буде купити вхідний квиток.
Богдан та Олександра кажуть, що усі меблі та ігрові конструкції – українського виробництва, сертифіковані, відповідають санітарним нормам та правилам. Вони були встановлені й перевірені майстрами фірми-виробника. Абсолютно безпечні й готові до активної експлуатації.
Сім’я Руднічків вирішила дитячий розважальний центр назвати «Baby boom». Ці слова так легко запам’ятовуються і навіть найменшенькі зможуть їх вимовити, розповідаючи батькам про місце, куди вони хочуть піти, аби погратися. А зробити це можна буде дуже скоро! Уже цієї суботи, 13 квітня, о 12.00 відбудеться відкриття розважального центру для дітей «Baby boom». Власники обіцяють цікаву й насичену програму.
Надалі заклад працюватиме з вівторка по четвер з 10.30 до 21.00, з п’ятниці по неділю – з 10.30 до 22.00. Вихідний – понеділок

Розділ новин: 

Коментарі