Відбувся турнір з волейболу «Кубок Зимного»

Досить напруженим та цікавим виявився турнір з волейболу «Кубок Зимного», що відбувся у суботу 9 грудня. Спортивний захід організований ГО «Нова ідея» та ГО «Батьківщина молода» разом із Зимнівським сільським центром «Спорт для всіх». На жеребкуванні всі 10 представників команд погодилися провести ігри у двох групах по п’ять команд, де переможці груп змагалися за перше та друге місце, а ті, хто у групі посів друге місце, відповідно розіграли третє та четверте місця турніру. Перша група грала у спортзалі Володимир-Волинського педагогічного коледжу, а друга – у спортзалі НВК села Льотниче, в якому відбулися фінальні ігри. Як за перше, так і за третє місце грати довелося три партії, адже суперники досягли рівних результатів. Отже, ІІІ місце посіла команда «Заріччя», обігравши команду з Льотничого, ІІ місце – команда «Актив Луковичі» з Іваничівського району, і переможцем турніру «Кубок Зимного» стала команда «Рогожани» з Устилузької ОТГ.
За традицією були відзначені кращі гравці у кожній команді, а ними стали: Олександр Білянчук – Овадне, Олександр Сидорук – Льотниче, Валентин Грицюк – «Актив Луковичі», Вадим Корнелюк – Володимир-Волинський педагогічний коледж, Олександр Євчук – агротехнічний коледж, Роман Дубась – Заріччя, Олександр Корецький – Рогожани, Олексій Тєрьошкін – «Західний Буг» смт Іваничі, Павло Веліг – Бубнів та Андрій Хомич з Льотничого.
Усі команди нагороджені грамотами за участь у спортивному заході, а переможці – кубками. Нагородження проводив голова Зимнівської ОТГ В’ячеслав Католик. Організатори змагань дякують за підготовку до турніру вчителю фізкультури Льотничівського НВК Сергієві Гнатюку та суддям турніру Івану Луцюку і В’ячеславу Боярину.
Підготувала Антоніна Булавіна

Розділ новин: 

Коментарі