Відбулися змагання у Хобултові та першість району з футзалу

Публікації

8 грудня у ЗОШ с.Хобултова були проведені районні змагання з футзалу серед юнаків 2006-2008 років народження. Перемогу виборола команда ЗОШ м.Устилуг, на ІІ місці – ЗОШ с.Березовичі на третьому - об’єднана команда шкіл сіл Хобултова та Микуличі.
Кращим бомбардиром визнаний Дарчик Денис з Березович, кращим воротарем – Ничик Сергій з Устилуга, кращим захисником - Денискін Юрій з Льотничого, кращим нападаючим – Федчук Олександр з Хобултови.
Кращими гравцями команд стали: Селантьєв Антон (Устилуг), Шеменюк Станіслав (Березовичі), Бугай Юрій (Микуличі), Мартинович Богдан (Льотниче).
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями відділу освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської РДА.
Наступного дня в рамках районної Спартакіади серед Устилузької міської та сільрад у спорткомплексі «Олімп» Володимира-Волинського проводилася першість району з футзалу. Участь у змаганнях взяли чоловічі команди з сіл Березовичі, Бубнів, Овадне, Хобултова, молодь та ветерани з Устилуга, ФК «Зимне» та ФК «Володимирівка». Команди змагалися спочатку в групах, а потім розіграли чемпіонство в фінальній частині.
Перемогу здобули футболісти ФК “Володимирівка”, ІІ місце посіла команда ФК «Зимне», третє – молодь Устилуга. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями, кубками та м’ячами від організаторів змагань - відділу освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської РДА та Володимир-Волинською районної федерації футболу.