Відбулися водохресні купання у Ворчині

У селі Ворчин відбулися традиційні водохресні купання, участь в яких взяв єпископ Володимир-Волинський та Турійський Матфей. Сьомий рік поспіль організував купання депутат Володимир-Волинської районної ради від ВО «Свобода» Павло Карпюк.
Цьогорічні купання проходили в особливо піднесеній атмосфері, адже ворчинські води освятив єпископ Володимир-Волинський та Турійський Матфей. Він очолив водосвятний молебень, йому співслужили священики Віталій Іванів та Ігор Бігун. По закінченню молебня єпископ освятив воду зануренням хреста у ставок та рясно окропив святою водою усіх вірян.
-Нехай усім нам освячення через воду дає сили, мужності завжди любити, вірити і мати міцну надію, що коли ми звертаємося до Бога, то Господь не залишить наші прохання та молитви без уваги. Хай освячена вода буде усім нам на здоров’я душі та тіла, – такими словами єпископ привітав вірян з Водохрещем.
Подякував за участь у купаннях шановному товариству Павло Карпюк:
-Не перший рік ми тут збираємося і випробовуємо міцність духу. Сьогодні купання буде особливим, бо сам владика освятив воду. Тому всіх запрошую до купання, всіх зі святами, бережіть себе.
За традицією, отець Віталій першим занурився в освячену купіль, а за ним відважилися пірнути у холодну воду і чоловіки, й жінки. Для зручності тих, хто занурювався у воду, були встановлені намети для переодягання. А вже після купелі на всіх чекав гарячий бульйон з пиріжками та смачний шашлик.
Ярослава Вознюк, с. Ворчин, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі