Відбулися матчі-відповіді на кубок Зимнівської сільської ради

Першим півфіналістом стала команда із Бубнова, яка переконливо на виїзді обіграла Зорю з рахунком 2:7. У зорянців кращим гравцем став Андрій Шевчук, а чотири забитих голи Сергія Стецюка, без сумніву, дозволили йому стати кращим серед бубнівців.
Команда Заріччя, обігравши Селець з рахунком 4:2, стала другим півфіналістом. Щодо кращих гравців, то у селецьких футболістів це Роман Бурсук, а тричі забивав голи на користь зарічанців Дмитро Шейчук, і серед них він був кращим.
Дещо несподівано команда Березович на виїзді обіграла команду Хобултови (3:4), та для них не вистачило голів, бо за підсумками двох ігор далі пройшли хобултівці. Роман Левицький з Хобултови та Володимир Касаковський з Березович були кращими у цій грі.
І останнього півфіналіста визначали між собою Овадне та Зимне. Як перша, так і друга гра закінчилася перевагою у 3 м’ячі зимненських футболістів з рахунком 4:7. Призи кращих гравців отримали Олег Глейда (Овадне) та Андрій Кротач (Зимне).
Згідно з жеребкуванням, півфінальні пари виглядають так: 11.06.2016р. у с.Зимне, початок о 19.00, ФК «Зимне» - ФК «Бубнів»;
12.06.2016р. у с.Суходоли, початок о 10.00, ФК «Заріччя» - ФК «Хобултова».
Ярослав Кондисюк, керівник ГО «Нова ідея»

Розділ новин: 

Коментарі