Відбулося засідання колегії Володимир-Волинської райдержадміністрації

Відбулося засідання колегії Володимир-Волинської райдержадміністрації
Відбулося засідання колегії Володимир-Волинської райдержадміністрації

10 серпня у залі засідань Володимир-Волинської райдержадміністрації відбулося засідання колегії. Згідно з адміністративною реформою, до складу Володимир-Волинського району увійшли населені пункти і ОТГ Іваничівського, Локачинського районів і м. Нововолинськ, тому на засіданні були присутні голови названих громад.
Відкрив і вів роботу колегії голова райдержадміністрації Юрій Лобач. 
Одним з найактуальніших питань сьогодення у світі є вакцинація від коронавірусу. Як цей процес відбувається у районі, розповів заступник голови РДА Андрій Сторонський. Він наголосив, що у Волинській області один з найнижчих рівнів вакцинації в Україні. Начальник КП «Володимир-Волинський центр первинної  медичної допомоги» Катерина Чубок доповіла, що у районній лікарні наразі вакциновано 8 тис. 807 людей. Щеплення отримали 60 відсотків медпрацівників. Держава підтримує фінансово ті ОТГ, де високий рівень вакцинації, зокрема за перше місце обіцяють 15 млн. грн.,  за друге – 10 млн, за третє – 5 млн. Ці кошти громади зможуть використати для свого розвитку.  
Про стан екології у Володимир-Волинському районі доповів начальник обласної державної екологічної інспекції Олександр Кролюк. Він повідомив, що нині у нашому районі є 80 стихійних сміттєзвалищ і цю проблему слід розв’язувати, так само, як і проблему незаконного спалювання сухої трави. «Щодо викидів нечистот, які 24 лютого були здійснені Володимир-Волинською птахофабрикою, то документи про це передані до правоохоронних органів», - сказав Олександр Кролюк.
Про важливість мобілізаційної роботи в усіх ОТГ доповів начальник обласного відділу мобілізаційної роботи Олександр Петрук. Він наголосив, що фактично Україна перебуває у стані гібридної війни з Російською Федерацією і ми повинні бути готовими у разі потреби дати відсіч ворогу. Командир військової частини 7064 Олег Матвіюк говорив про збори резервістів територіальної оборони, які планується провести 23 вересня – 2 жовтня. Він закликав голів громад підтримати збори резервістів фінансово, адже йдеться про оборону нашого району. Очікується, що для навчання буде мобілізовано 400 чоловіків віком від 40 до 60 років. 
Про проходження юнаками альтернативної служби розповіла начальниця відділу регіонального розвитку РДА Світлана Мазурок, а про фінансовий стан району і його проблеми – начальник районного фінвідділу Олена Бондарук. 
Виконувачка обов’язків начальника відділу культури райдержадміністрації Галина Руденчук інформувала колегію і присутніх голів ОТГ про проведення фестивалю «Український коровай-сузір’я», який цьогоріч проводитиметься  уже 14-й раз. Голова РДА Юрій Лобач наголосив, що до цього фестивалю слід добре підготуватися, адже очікують гостей із Луцька, Ковеля і Каменя-Каширського, з інших громад укрупненого Володимир-Волинського району.
Засідання колегії РДА було змістовним і насиченим.
Богдан Янович
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: