Відбулася нарада із благоустрою

2 квітня у міській раді відбулася нарада із благоустрою, на яку були запрошені керівники підприємств міста. Нагальні питання, що стоять перед місцевою владою і комунальними службами, висвітлив перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук. Він підкреслив, що першочерговим завданням є підготовка до великодніх свят та 1030-річчя Володимира-Волинського. Найбільше хвилює громадськість міста ремонт і утримання в належному стані доріг. Розпочинається ямковий ремонт доріг на вулицях Об’їзній, Володимира Великого, Довбуша, Академіка Глушкова, Філатова, Драгоманова, а також доріг державного значення, до яких належать Устилузька, Зимнівська, Ковельська від залізничного переїзду, Степана Бандери. Передбачається експериментальна пластикова розмітка. Також необхідно усунути недоліки оголовків люків. Буде затверджено графік грейдерування вулиць.
Міський голова Петро Саганюк нагадав, що швидкість і якість ремонту залежить від того, наскільки оперативно будуть створені вуличні комітети і проектно-кошторисна документація. Багато є звернень від громадян щодо капітального ремонту вулиць. На даний час заасфальтовано 20 об’єктів, що обійшлося у 70 мільйонів гривень, з них 20 мільйонів – з міського бюджету. Розпочалися роботи на вулиці Івана Франка. Болючим питанням залишаються прибудинкові території. Комплекс робіт слід розпочати на вулиці Луцькій №15, фасаду будівлі ВПУ, магазину «Наш край». Є ряд зауважень до власників торгових точок, які в неналежному стані утримують приміщення. Як попередив міський голова, якщо до 1 травня ці точки не приведуть в порядок, доведеться їх демонтувати.
У планах здійснення заходів із благоустрою місць загального користування, ліквідація наслідків проривів води, завершення реконструкції тротуарів. Ведеться боротьба із захаращенням територій. Необхідним є ремонт зупинок. На багатьох вулицях в аварійному стані перебувають опори ліній електромереж.
Постійно тривають роботи з облаштування вуличного освітлення, озеленення територій. Знесенню підлягають дерева, вражені омелою, окрім тих, які ростуть на території служби доріг. Є домовленість з гараздженським та павлівським розсадниками щодо придбання саджанців. Максимально слід зберегти дерева у парку біля музею. Очікується чимала робота з благоустрою міських парків, скверів. Дано вказівку власникам рекламоносіїв до 28 квітня привести рекламні щити в належний вигляд.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі