Відбулася чергова сесія міської ради

25 квітня відбулося засідання 25-ої сесії міської ради. Депутати заслухали прокурора Володимир-Волинської місцевої прокуратури Віталію Книш про стан злочинності та правопорядку на території Володимира-Волинського за 2017 рік. Прокурор зазначила, що рівень злочинності в місті знизився, помітна тенденція щодо зменшення кримінальних порушень, а також порушень, вчинених неповнолітніми. Рівень розкриття злочинів є вищим від середнього в області. Відчутна нестача кадрів як в органах прокуратури, так і у відділі поліції. Виникла необхідність у створенні в місті патрульної поліції.
В роботі сесії взяв участь народний депутат Ігор Гузь, який поінформував про свою парламентську діяльність і закликав депутатів до співпраці.
Також обранці міської громади розглянули зміни до бюджету. Виділено додаткові кошти на асфальтування вулиць, ремонт дахів багатоповерхових будинків. Ряд проектів, які були розглянуті та підтримані депутатами, відносились до земельних питань. До відома міської ради були взяті звіти про роботу в 2017 році КП «Полігон» та постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та регуляторної діяльності. Розглянуто і затверджено два акти: положення про організацію та проведення ярмаркової діяльності міста Володимира-Волинського та методика визначення черговості проведення ремонту дорожнього покриття вулиць.
Депутати не погодили використання революційного прапора ОУН УПА на будівлях міста.

Розділ новин: 

Коментарі