Від п’яти до дев’яноста: «Битва талантів» в Овадному зібрала аншлаг!

Одинадцятого лютого шоу «Битва талантів» відбулося в Овадному. В оновленому після ремонту будинку культури зібралося майже 50 учасників з населених пунктів сільради, що приїхали перемагати. І справді, кожен конкурсант цього гідний. Наймолодшій з учасників Христині Демчук – п’ять років, а найстаршому Іллі Дячуку – 90. Отже, програма видалася дуже різноманітною і цікавою. Багато вокальних номерів, хореографія, гумор, декламація віршів зривали гучні оплески вщент забитого залу. Загалом на суд глядачів та журі було винесено 46 номерів!
Із піснею «Оберіг» виступив дует у складі Максима Рихнюка та Людмили Каркушевської. П’ятирічна Христина порадувала композицією «Добрий день, матусю Україно». Максим Федорчук та Марія Рудь – вихованці клубу спортивного танцю «Грейс» (керівник Ірина Божик) виконали квік-степ, а Дмитро Ліпко та Анна Рудаєва затанцювали «Ча-ча-ча». Додали чудового настрою смішна сценка з вистави «За двома зайцями» у виконанні учасників драматичного гуртка Оваднівської ЗОШ та діалог «Гуцульський партизан на допиті», який зіграли Ілля Прохніцький та Вадим Радчук.
Майстер-клас з оздоблення печива візерунками продемонструвала майстриня-коровайниця Юлія Фесик з донечкою Даринкою. На Всеукраїнському фестивалі «Best cook fest» вона стала срібною призеркою. Ще одна учасниця Оксана Саганюк – знана майстриня-лялькарка не тільки у своєму селі, а й в Україні та за кордоном. На відбірковому турі жінка представила свої роботи та провела майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.
Яскравими були виступи вокалісток мами і доньки Галини та Анни Михалюк. Вони та учасниця відбору Софія Чеснович є призерами конкурсу «Срібні дзвіночки».
І, звісно, складно уявити концерт в Овадному без прославленого місцевого колективу, який цього року відзначатиме своє 45-річчя, – «Троїстих музик». Один з його учасників Ілля Дячук відсвяткував свій 90-річний ювілей. Але незважаючи ні на що так запалювати публіку, як «Троїсті музики», не вміє ніхто.
У півфінал талант-шоу вийшли Христина Демчук (с.Овадне), фольклорний колектив «Калинонька» (с.Свійчів), Юлія Фесик (с.Овадне), Яна Юзвячик (с.Овадне), Рустам Ковальчук (с.Овадне), тріо у складі Людмили Каркушевської, Галини Михалюк та Любові Книш (с.Овадне), Наталія Шамрицька (с.Верба), вокальна група «Вербиченька» (с.Верба), Софія Чеснович (с.Верба), Оксана Саганюк (с.Овадне) та «Троїсті музики» (с.Овадне).
Наступний відбірковий тур відбудеться у Хобултові 18 лютого. Півфінальний концерт, ймовірно, проходитиме у БК с.Зимне, а фінал планується провести 7 травня, повідомила заступник голови райради Алла Мельник.
Міла Сергєєва, с. Овадне, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі