Від часу створення Волинський комітет гуманітарного забезпечення війська доставив у зону АТО близько 200 тонн допомоги

Як голова Волинського обласного комітету гуманітарного забезпечення війська, публікую черговий звіт комітету про допомогу українській армії.
З часу створення комітету загальна сума допомоги військовослужбовцям перевищила 5 млн. 600 тис. гривень, зібрано та доставлено близько 200 тонн необхідного гуманітарного вантажу. А з моменту останнього звіту, а саме з 21 жовтня 2014р. по березень 2015р., було надано допомоги на суму 2 млн. 200 тис. гривень.
Основним напрямком роботи Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська, який створений обласним осередком ВО «Свобода», є забезпечення, доставка та підконтрольна передача з рук в руки, за участю представника Комітету, всього необхідного для військовослужбовців. Також, у міру можливого, ми забезпечуємо мобілізованих волинян та бійців добровольчих батальйонів необхідним спорядженням.
Хочеться зауважити, що за п’ять місяців гуманітарний комітет доставив на передову, де наші волинські хлопці захищають Україну від агресора, понад 50 тонн допомоги: медичні препарати, військову форму, взуття, продукти харчування, набори ключів, глибинний насос, 30-кіловатну автономну електростанцію, білизну та інші речі.
До збору продовольства, засобів гігієни та медикаментів долучилися всі без винятку громади Волині. Особливо активними були українські православні церкви Київського патріархату на чолі з митрополитом Луцьким та Волинським Михаїлом, Луцький район на чолі з районною радою та адміністрацією, м.Володимир-Волинський, м.Луцьк, Волинське обласне лісове господарство на чолі зі свободівцем Василем Мазуриком, громада міста Устилуга.
Ми відправляли вантаж в Маріуполь, Слов’янськ, Піски, Щастя, Старобільськ, у район Горлівки та на Чернігівщину. Вантажі отримували: 14-та і 24-та бригади, полк «Азов», Луцький прикордонний загін, добровольчі батальйони «Карпатська Січ», «Торнадо», «Січ», «Айдар». Автомобілі для доставки вантажу надавали підприємці з Любомля Віталій Данилюк та Олег Посельський, а також Василь Карпюк – житель с.Старий Порицьк Іваничівського району. Авто джип «Черокі» для реактивного дивізіону 14 ОМБр було придбане і передане за сприяння Волинського обласного лісового господарства та комітету.
Також гуманітарний комітет долучається до ремонту та відновлення застарілої військової техніки для 14-ої бригади. Нещодавно депутат Володимир-Волинської районної ради свободівець Петро Козлюк разом з активістами с.Ласків, а також представником гуманітарного комітету в м.Ковелі Вадимом Ткачуком, привели в бойовий стан автомобіль, який передали 14-й бригаді. Крім цього, 14-ій ОМБр було передано ще один автомобіль – волинський всюдихід «Волинянка» під назвою «Бандерівка» від лучанина Ореста Ковальчука. Надпотужну 30-кіловатну автономну електростанцію, вартістю біля 100тис.грн., яку з братами придбав екс-голова Іваничівської РДА свободівець Андрій Бадзюнь, було передано командиру добровольчого батальйону «Карпатська Січ» свободівцю Олегу Куцину.
Необхідні лікарські засоби та інші речі було передано командиру мотопіхотного взводу капітану Петру Нагайовському для бійців, які проходять вишкіл на Рівненському полігоні, іншу партію ліків отримали бійці добровольчого батальйону «Торнадо».
Іваничівці Василь Карпюк та Павло Семенюк нещодавно ініціювали збір продуктів харчування, які вже доставлені в зону бойових дій.
Усі витрати з доставки вантажів у зону проведення АТО здійснювалися за кошти комітету.
З часу заснування комітету активно до його роботи долучилися депутати на чолі з депутатом Карлом-Ернстом Мюллером з німецького міста Цвікау, яке є побратимом Володимира.
Волинський комітет гуманітарного забезпечення війська закликає громаду долучатися до спільної справи захисту країни та допомоги її оборонцям!
Сергій Коба, голова
Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська

Розділ новин: 

Коментарі