Весняні канікули для школярів скоротять на три дні

29 лютого на щопонеділковій оперативній нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА розглядалася робота адміністрації за минулий тиждень та окреслювалися завдання на поточний.
Так, за інформацією Олени Бондарук, фінансове управління РДА опрацьовує зміни до бюджету на 2016 рік. Голова РДА Наталія Василець дала розпорядження внести до районного кошторису гроші на виконання діючих програм соціально-економічного розвитку.
Начальник управління соціального захисту Наталія Голюк повідомила, що за минулий тиждень на виплату дотацій чорнобильцям та субсидії використано 21,8тис.грн. На обліку в управлінні перебуває 369 учасників бойових дій, які отримують пільги. Шестеро інвалідів з району, в тому числі четверо дітей, претендують на державні допомоги.
За інформацією начальника відділу освіти РДА Оксани Бігун, станом на минулу п’ятницю 3,2 проценти школярів не відвідували заняття через ГРВІ – у районі зберігається тенденція на зменшення кількості застудних захворювань серед дітей. Аби наздогнати шкільну програму, пропущену за час карантину, на три дні доведеться скоротити весняні канікули.
Визначили час проведення наради з перевізниками, яка відбудеться 3-го березня.
Директор районного територіального центру Любов Столярук поінформувала, що слухачі Університету третього віку побували на екскурсії у Низкиничівському монастирі, яка їм дуже сподобалася. Соцпрацівники у населених пунктах району проводять подвірні обходи з метою виявлення тих, хто потребує допомоги.
Минулого тижня на полях району здійснювалося підживлення озимих культур. Сільгоспвиробники повністю готові до початку весняних польових робіт – про це повідомив начальник управління агропромислового розвитку Юрій Кравчук.
Начальник відділу у справах дітей Олександр Смоляр розповів, що розшукується двоє одинадцятикласниць Устилузької ЗОШ, які зникли. Із 23 лютого дівчата не відвідують школу, немає їх вдома, на телефонні дзвінки не відповідають. Якщо до третього березня вони не зареєструються на ЗНО, то не отримають атестати. Школярки давно перебувають на обліку як діти з неблагополучних сімей.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі