Вербівчани дружно й організовано провели День села

У неділю 20 серпня після служби Божої в місцевому храмі та виконання необхідних сільських зобов’язань по господарству майже всі мешканці Верби від малого до старого зібралися на майданчику біля клубу, щоб відзначити День села. Про цю подію було домовлено на зборах селян, які відбулися місяць тому. Все було продумано. Селяни дружно й організовано провели своє свято. Левова частка у підготовці Дня села належить завідуючій клубом Світлані Сульжук. Але, за словами пані Світлани, цей захід стосувався всіх, тому до підготовки свята долучилися члени оргкомітету, депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, сільська рада. Про те, наскільки серйозно люди поставилися до справи, свідчить проведений день. Лише сценарій свята написаний на 13-ти аркушах. Естетично та доступно оформлена виставка мистецьких робіт місцевих вишивальниць Світлани Герасимюк, Ніни Бойко, Галини Однорал, художника Миколи Черняка. Щедро та креативно накрили стіл з вишуканими стравами Марія Пащук, Олена Семенюк, Василь і Ольга Субіцькі, Галина Назарук, яка ще разом зі своєю колегою-бібліотекарем з Овадного Ліною Селещук підготувала та провела ігри і конкурси для дітей. У єдиному подиху зі своїми прихожанами працював і відпочивав отець Борис, який був членом оргкомітету.
День села – це не лише розваги. У Вербі відзначили цінними подарунками найстаріших та наймолодшого жителів: Наталію Пашкову, Марію Субіцьку, Віру Степанюк, Зінаїду Смолєву та Юрія Мозіля; багатодітну маму Лідію Нестеревич; пару, яка одружилася останньою, – Валерія Кононенка і Світлану Артемюк; подружні пари, які відзначили золоте весілля: Олексія і Марію Гочачків, Самуїла та Віру Трофимуків, Віктора та Галину Каблучків, Федора і Галину Панасюків. Слова подяки звучали для акомпаніатора гурту «Вербиченька» Олексія Кюринця, який понад 20 років працював з колективом. Не оминули увагою і учасників АТО. Для них звучав пісенний подарунок «За любов і волю…» у виконанні гості свята Людмили Каркушевської.
У цей день були присутні почесні жителі села Верба: композитор і співак, соліст хору «Колос» Ярослав Найда, кандидат філософських наук Андрій Скіць, методист районного будинку культури, солістка хору «Любисток» Тетяна Гуз, директор Оваднівського професійного ліцею Василь Ролюк.
А ще була насичена номерами концертна програма, де дарували приємні хвилини місцевий гурт «Вербиченька», гурт «Зоряночка» із села Зоря, дует працівників Оваднівського професійного ліцею у складі Галини Михалюк та Людмили Каркушевської, гітарист Дмитро Глух, Наталія Шамріцька, Ірина Вавринюк, хореографічна група «Діамантики».
Марія Нагурнік,с.Верба Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі