Велике слово Івана Франка

Сьомого жовтня 2016р. у Волинському обласному театрі ляльок відбувся захід, присвячений 160-ій річниці від дня народження видатного українського письменника, поета, публіциста, перекладача, ученого, громадського і політичного діяча Івана Франка.
У заході взяли участь Волинська організація Національної спілки письменників України, Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека ім.Олени Пчілки, Волинський обласний краєзнавчий музей, відомі артисти, народні аматорські колективи, окремі виконавці з м.Луцька, Луцького, Ківерцівського, Рожищенського районів та майстри народного мистецтва Волині.
Також були запрошені і актори володимир-волинського народного аматорського театру районного будинку культури (керівник Віталій Герасимлюк). Аматори сцени виконали уривок з вистави І.Франка «Захар Беркут», за що були нагороджені гучними оплесками та вигуками «Браво!». Роль Беркута виконав Микола Алєйніков, Мирослави – Вікторія Паламарчук, а роль парубка дісталася Дмитру Терьохіну.
Уже не вперше театр нашого будинку культури запрошують на подібні заходи до Луцька, де актори демонструють на сцені свою майстерність та талант, які допомагає їм розвивати режисер-постановник Віталій Герасимлюк.
Дмитро Терьохін, м.Луцьк

Розділ новин: 

Коментарі