«Велосипед об’єднує людей», – каже організатор акції «Велодень» Сергій Бойко

30 травня тисячі українців згуртовано сіли на велосипеди, серед них і володимир-волинці. У цей день вже кілька років поспіль проводять акцію, що пропагує здоровий спосіб життя, – «Велодень».
У нашому місті сильних та здорових виявилося більше сотні. Відверто кажучи, така кількість велосипедистів на площі Героїв вразила. Деякі спортсмени тримали в руках прапори України, ЄС та акції «Велодень». По прибутті велосипедисти фотографувались, у натовпі чулося «Слава Україні!», хоча треба зазначити, що акція ніколи не була політичною, це ініціатива самих учасників.
Організаторами пробігу стали двоє велолюбителів – Андрій Ярчак та Сергій Бойко. Зокрема Сергій розповів, що захоплений тим, наскільки люди підтримали акцію. За його словами, на спортивне свято зібралися люди не тільки з Володимира, а й із району та сусіднього Нововолинська. Сергій вважає, що акція у нашому місті стане традиційною, як це відбувається в обласних центрах уже давно. До речі, у Волинській області, окрім Луцька, аналогічний «Велодень» відбувся у Ковелі. «Велосипед об’єднує людей», – каже Сергій Бойко.
Тим часом вдається поспілкуватися з іншими любителями велосипедної їзди. Це Сашко Мазій, Сергій Мазій, Валентин Любежанін та Вова Приступа. Якщо ви бачили на вечірній площі трамплін, навколо якого вправляються відчайдушні молоді люди, то на велосипедах там часто саме ці хлопці. Сашко розповідає, що на роботу усі троє добираються тільки на цьому транспортному засобі, навіть у зимову пору року: ставлять зимові протектори – і вперед. На акцію юнаки завітали, щоб підтримати організаторів та вкотре зайнятися улюбленою справою. Вова сміється, що «Велодень» – рідкісний шанс їхати по зустрічній і при цьому бачити підтримку міліції. На запитання, чи будуть гостями заходу наступного року, відповіли, що готові брати участь у такому дійстві хоч щодня.
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі