Вдова загиблого офіцера всиновила малюка

- Нарешті ця подія відбулась, і ми хочемо розказати про сильну духом жінку Ірину Цигикал з Володимира-Волинського, яка попри втрату чоловіка, всілякі перепони та життєві складнощі, зробила цей відповідальний крок – всиновила 5-місячного малюка, – повідомив у соцмережі волонтер Руслан Теліпський.
Як розповідає волонтер, Олексій Цигикал, чоловік Ірини, був командиром бригадної артилерійської групи 14 ОМБр. Група під його керівництвом брала участь у ліквідації терористів та десятків одиниць бойової техніки, ворожих укріплень, складів озброєння та військового майна. Олексій тричі зазнавав поранень у боях, а смертельні поранення отримав в автомобільній пригоді, коли поверталися з військовими на полігон, на трасі Городище – Рівне – Старокостянтинів. Помер підполковник Олексій Цигикал у лікарні від отриманих травм 16 квітня 2015 року.
Ірина з Олексієм разом виховували єдиного сина Сергія, якому виповнилося 17 років.
Проте любляча сімейна пара мріяла ще мати дітей. Тому стояли в черзі, аби всиновити малюка. Коли отримала трагічну звістку, Ірина хотіла відкликати свою заяву, адже самій це дуже складно робити попри підтримку своїх батьків і родичів. Але добре все осмисливши, вирішила реалізувати спільну з чоловіком мрію і подарувати свою любов маленькому хлопчику, якому ще немає п’яти місяців.
Підготував Олексій Біянов

Розділ новин: 

Коментарі