ВБИВЦЯ 77-РІЧНОГО МАЙДАНІВЦЯ З ВОЛИНІ МОЖЕ УНИКНУТИ ПОКАРАННЯ

За тиждень до трагічного розстрілу Небесної сотні на вулиці Інститутській 15 лютого 2014 року у Володимирі-Волинському вбили місцевого активіста Майдану Володимира Миколайовича Нагорняка. Пройшло вже більше року, а вбивця шанованого у Володимирі спортивного тренера, людини великої честі залишається на волі. Про це інформує Волинь:світ.
Володимир Нагорняк був активним учасником протестів під час Майдану Гідності, планував навіть незважаючи на свій поважний вік відправитись разом з активістами у столицю.
Зухвалості злочину додало те, що вбивство відбулось в самому центрі міста, та ще й у день народження активіста, якому виповнилось 77 років.
Вбивця наніс йому прямий удар в серце стилетом, вмонтованим у ціпок. Як стверджують рідні та сусіди загиблого, між двома сусідами, вже давно кипів конфлікт і на політичному і на побутовому ґрунті. Саме він на їх думку і міг стати причиною умисного вбивства – як кваліфікували цю подію слідчі.
Проте далі чоловік, який холоднокровно наніс точний удар від якого серце розкололося навпіл, буцімто, занедужав, а згодом після лікування замість тримання під вартою отримав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Зі слів депутата Володимир-Волинської міської ради Анатолія Сороки: вже більше року тривають розслідування та судові процеси у справі цинічного вбивства активіста Майдану Гідності володимир-волинця Володимира Миколайовича Нагорняка.
Нагадаємо, у листопаді минулого року суд визнав винним 78-річного мешканця Володимира-Волинського в убивстві вчителя, однак, за ґратами винний так і не опинився.
У своє 77- річчя (15 лютого 2014 року) великого патріота України та Володимира-Волинського Володимира Нагорняка вбив сусід з використанням холодної зброї.
У нашому місті тренер Нагорняк був символом справедливості, незламності духу та прикладом для підростаючого покоління.
Володимир Миколайович був майстром аж з двох видів спорту: на лижах та велосипеді у його кращі роки, рівних у древньому Володимирі йому не було.

Розділ новин: 

Коментарі