Василина Акієва, майстриня з Хобултови, виготовляє прикраси, що цінуються в Україні і за кордоном

28-річна жінка встигає виховувати трьох дітей, займається домашнім господарством та робить вишукану біжутерію.
Спершу захопленням жінки було ткання з бісеру ікон. Потім – квіти з бісеру. Через деякий час Василина взялася за біжутерію. Підвіски, браслети і сережки – прикраси, якими рясніє скарбничка умілиці.
На щастя, будь-яку інформацію з хендмейду можна знайти в Мережі. Головне – бажання робити щось креативне і гарне. Вироби Василина продає через Інтернет. Жінка розповідає, що її роботи замовляли в Росії, Великобританії, Словенії, Португалії, США.
Зараз творча хобултівчанка сама розробляє схеми для плетіння, ткання. Наприклад, нещодавно до неї звернулася клієнтка з проханням виготовити гердан (бісерна прикраса на шию – ред.) під куплені сумочку та чобітки з мотивами вишиванки. Також жінка розробила схему для виготовлення гердану, який відтворює візерунок на власній сукні.
Василина вишиває нитками чоловікові сорочку, а ось своєї ще не має – наступного року обіцяє вишити. Маленький Ігорчик вже бігає по хаті та заважає мамі працювати, тому часу на хобі у Василини Акієвої небагато. Дівчатка-близнятка цього року почали брати уроки вокалу, а також грають на музичних інструментах: Юля – на скрипці, Аня – на фортепіано. Минулого разу (а це в №27 від 2 липня 2014-го року) ми писали, що Василина тче бісером «Таємну вечерю». У 2016 році умілиця обіцяє серйозно взятися за її завершення, хоч роботи там ще багато. Бажаємо невтомній Василині натхнення у новому році!

Розділ новин: 

Коментарі