В Устилузькому дитячому садочку оновили інтер’єр та капітально відремонтували харчоблок

Протягом липня-серпня в Устилузькому закладі дошкільної освіти проводилися ремонтні роботи. У новому навчальному році садочок зустрів 122-ох вихованців в особливо ошатному вигляді. Діткам тут затишно, як вдома, бо кожен куточок з великою любов’ю та натхненням естетично оформляли педагоги та інші працівники закладу. Допомагали їм у цьому й батьки дошкільнят.
Разом із косметичним ремонтом груп і коридорів капітально був відремонтований харчоблок закладу. Стіни і підлога приміщення засяяли новою облицювальною плиткою, повністю замінили електропроводку, зробили хороше освітлення і вентиляцію. Старі дерев’яні двері замінили на металопластикові. Не обійшли стороною й складські приміщення, де зберігаються продукти. Крім цього, у харчоблок придбали сучасну електроплиту «Кий-В»., про яку давно мріяли. Тож тепер готувати дітлахам смачні страви – саме задоволення.
Створеним хорошим умовам роботи не натішаться кухарі Олена Романчук та Анна Квашук, завгосп Галина Вавринюк, а також медсестра закладу Марія Губерук, яка здійснює контроль за організацією харчування.
Капітальний ремонт харчоблоку та придбання нової плити стало можливим завдяки інфраструктурній субвенції з державного бюджету у сумі 343 тисячі гривень. Сорок тисяч на умовах співфінансування проекту виділила Устилузька міська рада.
Завідуюча дошкільним закладом Тетяна Курдельчук щиро дякує за сприяння Устилузькій міській раді, підряднику – ТзОВ «СМ Рембуд» на чолі з Олександром Мазуркевичем, яке професійно та якісно виконало роботи, а також ще раз вітає всіх колег з професійним святом – Днем дошкілля, що відзначалося минулої п’ятниці.
Міла Сергєєва, м. Устилуг

Розділ новин: 

Коментарі