В Устилузі зіграли турнір з міні-футболу під час дощу

Дощова погода не стала завадою для любителів спорту, і 7 травня відбувся турнір з міні-футболу, організований ГО «Нова ідея» і присвячений Дню Перемоги.
До міста Устилуга було запрошено 6 команд юнаків та дівчат 2002-2003 року народження – учнів шкіл Володимир-Волинського району. Методом жеребкування команди були поділені на дві групи. Переможці груп виборювали між собою перше місце. Ті, хто посів другі місця, розіграли 3-тє призове місце. Хлопці з Бубнова не забажали поступатися перемогою своїм суперницям – дівчатам із села Льотниче.
У грі за третє місце на перший погляд здавалися сильнішими юнаки з Льотничого, які першими забили гол, але тим тільки розізлили суперників із команди СК «Селець», які перемогли льотничівців з рахунком 3:1. Фінал турніру, в якому уже вкотре зустрілися між собою команди ДЮСШ міста Устилуга та ДЮСШ села Овадне, видався багатим на голи і залишив у статусі чемпіонів устилузьких юнаків.
Переможці та призери були нагороджені грамотами і медалями.
Учасники турніру і особисто керівник ГО «Нова ідея» Ярослав Кондисюк щиро вдячні за допомогу у проведенні турніру начальнику районного відділу освіти, молоді та спорту Оксані Бігун, голові ВВРФФ Сергію Дубенчуку та директору обласного центру здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимиру Новосаду, а також устилузькому міському голові Віктору Поліщуку за надання футбольного поля.
Антоніна Булавіна, м. Устилуг, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі