В Устилузі виявили склад з контрафактною продукцією

Майже 5 тонн паливно-мастильних матеріалів, 40 ящиків з тютюновими виробами, а також горілчану продукцію виявили на Волині в рамках оперативних заходів прикордонники Львівського загону спільно із представниками Національної поліції.
Оперативними підрозділами Держприкордонслужби за однією з адрес міста Устилуг було отримано попередню інформацію про можливе зберігання та збут паливно-мастильних матеріалів, тютюнових виробів та алкогольних напоїв у прикордонній смузі, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.
У результаті проведених заходів було встановлено місця накопичення та осіб, які можуть бути причетні до здійснення протиправної діяльності. За даним фактом прикордонники поінформували представників Національної поліції у Волинській області.
Під час проведення на підставі рішення суду обшуків за встановленими адресами прикордонники спільно із представниками Нацполіції, із залученням мобільної групи Львівського прикордонного загону, в гаражних приміщеннях виявили 40 ящиків із сигаретами «LD», «LM» та «NZ», близько 400 пляшок горілки «Medoff» без акцизних марок, 60 літрів спирту та близько 5 тонн паливно-мастильних матеріалів.
Виявлений контрафактний товар вилучений та доставлений до Нововолинського відділення поліції. Особам, які причетні до даного правопорушення, висунені обвинувачення.
Підготувала Анна Коваль

Розділ новин: 

Коментарі