В Устилузі відбувся вечір творчості Арсентія Боритюка

18 листопада в «Соціальному офісі» відділення соціально-побутової адаптації м.Устилуга за участю слухачів Університету третього віку та жителів міста відбулося незвичне заняття «Активні і творчі люди поважного віку» - вечір творчості неординарної людини Арсентія Арсентійовича Боритюка. До речі, у грудні цьому чоловікові виповнюється 80 років. Працюючи у школі, свою щедрість, вміння та доброту Арсентій Арсентійович віддавав людям.
Поважний слухач університету Арсентій Боритюк не тільки постійний ведучий та соліст аматорського колективу «Сузір’я», а й поет-аматор. Його перу належать посвяти всім членам «Сузір’я» на їхні дні народження. У них з гумором і повагою підкреслюються характерні риси кожного, кому присвячуються вірші.
Писати поезії Арсентій Арсентійович почав у шкільні роки, продовжував в армії та під час навчання у вузі. Багато віршів присвятив своїй родині: дружині, дітям, батькам. Цей чоловік – активний учасник усіх міських заходів. Відкриття пам’ятника Т.Г.Шевченку було доручено розпочати віршем Арсентія Боритюка, який він написав до цього дійства. Задушевні слова, прочитані Арсентієм Арсентійовичем у віршованій формі, щоразу переривались аплодисментами слухачів. Також він написав пісню про Устилуг, музику до якої підібрав Євген Гацюк, а вперше виконав аматорський колектив «Сузір’я». Теплі віршовані рядки присвятив поет соціальному працівнику Тетяні Назар, за ініціативи якої створено аматорський колектив «Сузір’я».
Від адміністрації територіального центру привітала Арсентія Боритюка та його дружину завідувач відділення соціально-побутової адаптації Людмила Широчук, побажала душевного тепла, затишку, щасливого довголіття, міцного здоров’я, творчих ідей та запросила на подальші зустрічі.
Ось так цікаво й корисно проводимо будні, які стають святами. Запрошуємо людей поважного віку відвідувати «Соціальний офіс» відділення соціально-побутової адаптації у м.Устилуг. Тут цікаво.
Людмила Широчук, завідувач відділення соціально-побутової адаптації, м.Устилуг

Розділ новин: 

Коментарі