В Устилузі і Володимирі відкрили Центри надання адміністративних послуг

18 квітня у м.Устилуг відкрили нове модернізоване приміщення ЦНАПу. Центр надання адміністративних послуг існував у місті й раніше, але такого комфорту для відвідувачів та працівників досі не було.
Радісну подію розділили з жителями об’єднаної територіальної громади губернатор Волині Володимир Гунчик та керівники району. Під новий ЦНАП виділили частину першого поверху у будівлі міської ради, де й відбулися урочистості.
Заступник міського голови Світлана Дубицька повідомила, що загальна вартість проекту складає 940 тисяч гривень. Із них 85 тисяч – кошти місцевого бюджету. А решту міська рада отримала у результаті перемоги в конкурсі проектів, поданих до німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Реформа управління на сході України». До речі, у зазначеному конкурсі взяли участь 103 ОТГ України. Із них визначили десятку переможців, у яку потрапила й Устилузька ОмТГ. Фінансування надійшло у січні минулого року, але жоден з учасників конкурсу ще не реалізував заявлених проектів. Устилужани стали першими.
Відкриттю оновленого ЦНАПу передувала реконструкція виділеного приміщення та ремонт. В офісі – нові меблі та оргтехніка. Керівник Центру Олег Василенко зазначив, що, відповідно до законодавства, відвідувачі установи можуть на місці отримати 92 адміністративні послуги. Забезпечують це десять працівників установи.
Аналогічна подія цього ж дня відбулася у Володимирі, де відкрили у колишньому приміщенні центру зайнятості перший у західній Україні міськрайонний ЦНАП. На його створення було витрачено 1млн. 250тис.грн. грантових коштів від участі у конкурсі проектів GIZ, 525 тисяч – кошти міського бюджету і 15 тисяч – районного. Загалом – мільйон 790 тисяч гривень.
Керівник експерт-проекту ЄС із модернізації центрів надання адмінпослуг у Волинській, Львівській та Рівненській областях Роман Матвійчук розповів, що у новому ЦНАПі є ряд новацій. Він досить технологічно оснащений. Є електронна черга, системи документообігу, відеонагляду, звукозапису, смс-інформування, у подальшій перспективі будуть запроваджені ще й онлайн-послуги. Відпрацьовується питання додаткової інтеграції послуг у ЦНАП. У приміщенні є достатньо місця і для представників міграційної служби, для надання послуг видачі паспортів громадянина України і закордонного паспорта. Питання з міграційною службою ще відпрацьовуються, хоча усі умови вже створені.
Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі