В Україні змінили порядок надання допомоги з часткового безробіття

Публікації

В Україні змінили порядок надання допомоги з часткового безробіття
В Україні змінили порядок надання допомоги з часткового безробіття

Кабмін 3 лютого затвердив новий Порядок надання допомоги з часткового безробіття та розширив коло підприємств – учасників Державної програми.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.
«Рішення уряду збільшує кількість підприємств та працівників, які зможуть отримати державні виплати. Крім того, передбачається скорочення переліку необхідних для отримання допомоги документів і спрощення процедури. Ця допомога дозволить людям зберегти роботу, а бізнесу відчувати себе більш впевнено в майбутньому і відновитися після вимушеного простою», – наводяться в повідомленні слова міністра економіки Ігоря Петрашка.
Відзначається, що тепер програмою з часткового безробіття можуть скористатися всі підприємства виробничої сфери за наявності однієї з трьох підстав: якщо зупинка виробництва триває не менш 3 місяців і не перевищує 6 місяців, охоплює не менше 20% чисельності працівників, у яких скорочення робочого часу становить 30% і більше; якщо зупинка виробництва є вимушеною; якщо зупинка виробництва відбувається за карантинних обмежень, встановлених урядом України.
Станом на кінець листопада 2020 року, з початку дії карантину в Україні, було виплачено 11,5 млрд грн допомоги безробітним, які зареєстровані в центрах зайнятості, також з Фонду боротьби з СОVID-19 було виплачено 2,5 млрд грн на програму допомоги з часткового безробіття.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: