В Україні стартувала програма Нове село

В Україні стартувала програма Нове село
В Україні стартувала програма Нове село

В Україні стартувало відновлення українських сіл у рамках програми Нове село. Про це заявив Президент Володимир Зеленський, повідомляє прес-служба Офісу президента у вівторок, 9 березня.
“Для відродження українського села перш за все необхідно подбати про робочі місця і відновлення інфраструктури в сільській місцевості, і в цьому напрямку вже розпочалася робота. Ми зараз готуємо 1 600 інфраструктурних проектів у кожне село. Програма поки розрахована на 9-10 років. Частина проектів, 500-600, ми зробимо в найближчі три з половиною – чотири роки”, – сказав Зеленський.
Перший крок на відновлення життя в селах зроблено поблизу контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) на лінії розмежування в Щасті, Новотроїцькому, Станиці Луганській – там була організована робота центрів адмінпослуг, банківських і поштових відділень, магазинів, аптек, пояснив Президент.
“На прикладі цих КПВВ можна побачити, які послуги працюють, а чого не вистачає. Зокрема, мова йде про облаштування інформаційних центрів, зон відпочинку, паркових зон і дитячих майданчиків”, – додали в ОП.
Проекти можуть бути профінансовані за рахунок спонсорів або за підтримки бізнесу, уточнив Зеленський. За його словами, окремо для сіл розробляються економічна програма, програма з розвитку АПК, пов’язана з малими фермерськими господарствами і їхньою підтримкою, програма розвитку тваринництва.
“Вважаю, що ми піднімемо цю реформу. Треба багато грошей, але у нас велике бажання”, – підсумував Зеленський.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: