«В селах забирають ледь не кожного, а в містах – пісні й танці», - Гунчик про мобілізацію

У Волинській ОДА говорили про мобілізацію та підтримали рішення Ковельської та Володимир-Волинської міськрад обмежити продаж алкоголю після 22:00.
Про це йшлося на засіданні оборони Волинської області у п'ятницю, 13 березня, - передає БУГ.
Рекомендацію заборонити реалізовувати алкоголь після 22:00 оформлять у рішення ради оборони області й адресують міським головам та керівникам районних рад. Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.
"Упродовж сьогоднішнього дня кілька разів телефонував Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк й говорив про одне й теж: у місті є проблеми через реалізацію спиртного у нічний час. Попри те, що в місті діє заборона, окремі магазини продовжують продавати відповідний товар. Тому, як представник влади, не можу про це мовчати", – підкреслив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.
Окрім того, говорили й про інформаційну безпеку. Окремо зупинилися на питання соціальних гарантій та виділення квартир для сімей загиблих учасників АТО. Позиція влади чітка: люди мають отримати те, що передбачено законодавством, і жодні бюрократичні процедури не повинні стати перепоною.
Про хід другого етапу 4-ї хвилі мобілізації інформував т.в.о. військового комісара обласного військкомату Роман Кулик. Зауважив: непогано спрацювали у Нововолинську, натомість доволі проблемною є ситуація у Луцьку.
"Мене дивує стан справ, адже щовечора в обласному центрі чимало молодих людей проводять час у різноманітних розважальних закладах. Знову маємо те саме: в селах забирають ледь не кожного, а в містах – пісні й танці. Так не може бути", – наголосив Володимир Гунчик.

Розділ новин: 

Коментарі