В Оваднівському дитячому садку-яслах працюють досвідчені вихователі

Аліна Джарига, с.Овадне, Володимир-Волинський район
Дитинство більшість із нас вважають найщасливішою порою в житті: мультики, морозиво, зоопарк, атракціони… Скільки розваг потрібно встигнути охопити, щоб дитина залишилася задоволеною. Розпорядок дня у кожного свій: одні виховуються вдома, поруч з бабусею та дідусем, інші вирушають в дитячий садок, де море друзів і перші вихователі.
В Україні з 27 вересня 2012 року почали відзначати нове свято – День вихователя і всіх дошкільних працівників. Ця професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життя – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки, служитиме надійною опорою в майбутньому. А отже, свято покликане звернути увагу суспільства на важливість дошкільного виховання дітей і зокрема професії вихователів у дитячому садку.
Психологи стверджують, що особливості людської особистості закладаються саме в ранньому дитячому віці. Тому дуже важливо, щоб поряд з дитиною в цей відповідальний період перебували професійні педагоги.
Високою професійністю та вмінням належно підготувати дітей до школи славляться вихователі Оваднівського дитячого садка-ясел, який уже 25 років поспіль збирає у своїх стінах не тільки малюків з Овадного, але й із сусідніх Верби та Жовтневого. Батьки зі спокійним серцем довіряють своїх дітей на цілий день турботливим та досвідченим працівникам.
-Наш педагогічний колектив упевнений, що благополучне дитинство та подальша доля кожної дитини залежать від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини, – розповіла завідуюча дитячим садком-яслами, вихователь молодшої групи Людмила Юріївна Демчук.
У дошкільному навчальному закладі функціонує дві різновікові групи – молодша і старша, у складі яких перебуває 48 дітей. Старшою групою опікуються Ганна Михайлівна Борисюк, яка працює з моменту відкриття закладу, та Лілія Іванівна Шурдак, педагогічний стаж якої становить 6 років. З молодшою групою займається молодий педагог Світлана Леонідівна Грабовська, яка тільки у лютому влилася у трудовий колектив дитсадка. Допомагають вихователям помічники (няні): Галина Петрівна Худорек, Людмила Іванівна Башкірова та Ніна Василівна Чміль.
Батьки кажуть, що цілком задоволені системою дошкільного навчання у закладі, діти йдуть до школи добре підготовлені. Цього року Оваднівський дитячий садок-ясла випустив зі своїх стін 16 вихованців, успішністю яких захоплюються вчителі початкових класів.
-Джерелом нашого натхнення є діти. Саме їхні щирі усмішки і привітні личка дають нам невичерпну енергію, життєлюбність і позитивне мислення. Оскільки професія вихователя є творчою, то діяльність будь-якого педагога спрямовується на виховання унікальної, неповторної особистості. А про місію вихователя-педагога хотілося б сказати словами Шалви Амонашвілі. «Заповіді педагога: Будь обережний! Не помились! Не нашкодь! Будь надією для дитини! Знай, чого прагнеш! Постійно шукай у дитини скарби в душі!» – сказала на завершення розмови Людмила Демчук.

Розділ новин: 

Коментарі